Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok ennyire félős,hús...

Miért vagyok ennyire félős,húsz évesen?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar a félelmem, szinte mindentől félek. Amikor kocsikázunk a barátaimmal,mindig rájuk szólok hogy lassabban,mondjuk ami tök jogos,(mert nem szeretnék meghalni,) de mindezt félve remegő hangal mondom el nekik,és sugárzik rajtam a félelem, a csajok is észre vették már.


Aztán volt egy olyan eset,amikor üzemanyag nélkül maradtunk, hajnali 2-kor. Rögtön be pánikoltam hogy mi lessz velünk, és rögtön a legrosszabbakat produkáltam le magamba, amiből párat elmondtam nekik is, de ők nevettek rajta, én meg nagyon kínosnak találtam,(bárcsak ne mondtam volna el.


Aztán egy szórakozó helyen,pár sráccal vitába keveredett az egyik haver, ugyan úgy a legrosszabbra gondoltam. (mi van ha bántani fognak minket,és mi van akkor ha valaki megsérül,vagy ne adj isten meghal.) Így telnek a napjaim tele aggódással, és félelemmel. Egy nyúlnak érzem magam a többiek közt


20 F


2022. szept. 3. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
edzzél valamit sürgősen vagy valami,ez így nagyon rossz
2022. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez genetika és tanult viszelkedés ,
2022. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!