Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon miért csinálhatja ezt...

Vajon miért csinálhatja ezt velünk?

Figyelt kérdés
Van egy barátunk akit már régóta ismerünk,és szereti azt csinálni hogy amikor megkérdezzük hogy pl eljönne inni erre fele vagy egészen más dolog akkor ő vagy nem válaszol vagy egyszerűen bemeséli hogy neki erre nincs ideje! Arról annyit hogy neki nincs ideje hogy néha napján este játszadozik vagy elmegy bulikázni stb stb vagy lóg az ottani haverjaival mert tudni illik nem egy helyen élünk így ritkán szoktunk találkozni , leginkább online tartjuk szinte a kapcsolatot tudjuk hogy még él xd!Tavaly az egyik haveromnak bemutattam ezt az illetőt és jól összeismerkedtek jól kijöttek egymással de most jön a csavar egy videót kellet feltöltenie a haverunknak de ő azt mondta majd felrakja hónapokon át azt mondta erre nincs ideje stb stb de a videó már aznap fent volt és nem sikerült elküldenie a k*baszott linket amit 4 hónap alatt sikerült neki megcsinálnia! Na most az lenne a kérdésem hogy az ilyen dolog normális-e? Ja mellesleg olyat is csinált hogy ígérgette hogy megyünk nyáron erre meg arra közbe telibe lettünk szarva stb stb meg nyáron történt olyan hogy bedurcizott mert nekünk nem szólt hogy aznap nem lenne jó előtte , meg pár nappal teljesen jó volt minden aztán mégsem jött el mert közölte táborba van.. Szóval én komolyan mondom nem nagyon tudom már ezt megérteni hogy miért nem képes válaszolni, egyszer sem bántottuk de szerintem illene mindig válaszolni és neki az a védekezés hogy ez ellen hogy nincs rá ideje hogy messengeren 1másodperc alatt vissza válaszoljon!

2022. szept. 11. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szívás
2022. szept. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd körbe a közösbarátaitokat ez nagyban előre tudja vinni a problémádra feltett kérdés megválaszolását.

Szerintem egyszerűen csak egy ilyen személyisége. Tudod -e, hogy van 4 féle személyiségtípus amiből személyenként kettő a domináns és a másik kettő meg csak nyomokban érezhető az emberek viselkedésében?


Itt röviden utána olvashatsz:

[link]


Simán csak ilyen alkat, ne vedd a viselkedését a kis szívedre.

Ha számodra fontos, hogy ha ígér neked valamit akkor tartsa be akkor mond el ezt neki, úgy, hogy ne tudja félreérteni a kérésedet.


Az emberek nem gondolatolvasók, ha valamit szeretnél akkor jelezned kell neki, hogy tudja, hogy számodra mi a FONTOS! Lehet neki ilyen kapcsolatai vannak ahol sok minden teljesen kaotikus.

2022. szept. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csak ilyen a személyiség. Így tudja beosztani az idejét, és a sorrendeket felállítani. Ti meg nagyon kedves emberek vagytok.
2022. szept. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyjátok a fenébe.
2022. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tanulj már meg írni baszdmeg, hát két sztrókot kaptam, mire végigolvastam, amit ideokádtál, és még így sem értem! Írásjelenk, tagolás nem véletlenül vannak.

Amúgy a haverod arra használja a szabadidejét, amire akarja, én nem, hogy négy hónap alatt raknám fel a videót a netre, hanem soha, majd megcsinálja, akinek fontos. Ennyit tudok mondani, mert amúgy nem értem, hogy mi a k. anyádat akartál írni!!!

2022. szept. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
*Írásjelenk* hat elég mérges lehetsz ha mar anyázni tudsz inkognitóban kedves gyk og member✌️✌️😘
2022. szept. 14. 10:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, elgépeltem, de legalább érthető, mi a bánatot akartam írni, nem úgy, mint a te irományod, amit már harmadjára olvasok el, és még mindig nem értem, mi a probléma. Megértem a haverotokat, ha neki is így írtok, akkor válaszoljon nektek a fekete gyászos halál-
2022. szept. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!