Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Adott egy szituáció van egy bnőm aki féltèkeny egy másik bnőmre de nem én miattam .Igy gondolom velem sem barátkozik ez a bnő mivel nem ir nem beszélünk egy ideje .

2022. szept. 12. 07:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Kicsit összetett a szitu igazából n tudok igazságot tenni mert sztem mindkettőnek igaza van.
2022. szept. 12. 07:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Picit bővebben írd le kérlek
2022. szept. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem miattam féltékeny hanem a másik bnőmre történtek félreértések és kicsit felnagyitja meg ha van benne némi igazság .
2022. szept. 12. 13:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Értelek. Hárman voltatok vagy neked 2 barátnőd volt és mindhárman lányok vagytok. Sajnálom. Nem jó két szék között lenni sem olyasvalakinek aki a súrlódások között van. Válassz vagy próbáld meg őket kibekiteni. De ne maradj sokáig középen.
2022. szept. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen 3-an én mindakettővel jóban vagyok csak nem tudom mit tehetnek .Majd próbálom kibèkiteni de ez a bnőm szentül hiszi hogy neki van igaza.
2022. szept. 14. 12:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!