Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet elviselni, hogy...

Hogy lehet elviselni, hogy már nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Fiatalabb koromban sem volt sok barátom, egyrészt a minőségibb kapcsolatokat kerestem mindig, másrészt nehezen nyitok mások felé.


Az utóbbi 5-6 évben viszont a meglévő barátaim szépen tűntek el, nem összeveszés, hanem egyszerűen eltávolodtunk. Sokáig próbálkoztam, de nyilvánvaló, hogy nem érdeklem már őket, így egy idő után nem próbálkoztam tovább.


Viszont nagyon magányos vagyok. Csak a családom és a párom van, de az embernek szüksége van barátokra is.

Akinek nincsenek barátai, hozzám hasonlóan, de lenne rá igényük, hogy viselik? Mit tudnék tenni, hogy könnyebb legyen? (Felnőttként már nem olyan egyszerű barátkozni.)



2022. szept. 21. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Pedig azt tudod tenni, hogy keresel újakat. Ugyan ebben a helyzetben vagyok, nehéz, de nem adom fel. Egyszer talán hátha. De addig is akikkel alakul, majd elmúlik az érdeklődése, addig is ott van.
2022. szept. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez van nálam is,annyi különbséggel,hogy már nincs családom,válás miatt.

Barátaim pedig eltűntek, párkapcsolatuk lett, vagy egyéb okok miatt.

Ismerkedni itt /is/ lehetetlen. Egyedül vagyok - de teljesen.

2022. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Pedig akár itt is lehet ismerkedni, nem értek egyet a második válaszolóval. Sose tudhatod, kiről derülhetne ki, mennyire egy hullámhosszon pendültök. Persze így, hogy maximum egy-két választ láttál valakitől egy online fórumon, elég lutri a dolog, de nem lehetetlen.

Anno egyetem előtt például itt futottam bele egy leendő szaktársamba, és ez csak hetekkel később derült ki. Szóval vannak szerencsés véletlenek :)

2022. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
#2 Azért megpróbálunk? #1 vagy kérdező is írhat, ugyanebben a cipőben járok, ne adjuk fel.
2022. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Már sokszor megpróbáltam,de még Bpesten sem lehet ismerkedni - és persze nem neten,hanem élőben :(


F/ Bp

2022. szept. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En is ugyanilyen vagyok, csak a csaladom es a parom. Hol jobb, hol rosszabb elviselni. Raadasul 3 eve Home Officeban vagyunk, amit egyebkent imadok. Patt helyzet. Nem latom a kiutat. Felek a maganytol.


27/F Budapest

2022. szept. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Kérdező, egy az egyben, akár én is írhattam volna.

Néha jobban viselem, néha kevésbé. Sajnos nem tudom, hol tudnék barátokat szerezni.

Te hány éves vagy?

26 L

2022. szept. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki.
2022. szept. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!