Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért szar le a legjobb baratnom?

Miért szar le a legjobb baratnom?

Figyelt kérdés
A legjobb baratnom akivel mar kiskorunk óta ismerjük egymást mostanaban teljesen leszar mar vagy 1honapja nem talalkoztunk és akarmennyiszer felhoztuk hogy talalkozzunk mindig közbejött neki valami de közben pedig minden nap beszelunk és legtöbbször o ir nekem hogy mizu tehát keresi a tarsasagom szoval ezert nem ertem. Emellett pedig van egy masik barátnője és ot meg egyfolytában athivja magához és mar olyan is volt hogy megbeszeltuk hogy elmegyünk valahova mi ketten és aztan nekem lemondta és elment a masik barátnőjével. Nyaron nagykn sokat voltunk egyutt en azota átmentem egy új suliba emiatt nem látjuk egymást mindennap viszont a masik barátnőjével pedig evfolyamtarsam. Nem azzal van a gond hogy van mas baratnoje is mellettem hanem azzal hogy teljesen leszarja a fejem es ez nagyon rosszul esik nekem en nagyon szeretem és nem szeretném elvesziteni
2022. okt. 8. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Uncsozik rajtad
2022. okt. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze ez nem jelenti, hogy mostantól mindig, hanem hogy éppen most ilyen időszaka van.
2022. okt. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!