Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem szeretnék ott aludni a...

Nem szeretnék ott aludni a legjobb barátnőmnél mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok nincs kedvem ott aludni ,mert sokkal jobban szeretek otthon, egyedül lenni a lány depressziós eléggé és nagyon besertödik ha azt mondanám nincs kedvem ott aludni nála vagy egyszerűen azt gondolná vele van a gond és bántaná magát általába mindig kifogásokat mondok neki pl.: Mamámnál vagyok, vásárolni megyünk ( ami nyilván hazugság)de kicsit feltűnő és félek hogy lebukok ,hogy hazudtam de nem szeretném megbántani se , szerintetek mit csináljak?

2022. okt. 9. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet úgy mondani h ne haragudjon meg érte. Én simán mondanám, hogy most egyedül szeretnék lenni, de később ha úgy lesz megoldjuk.
2022. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnél ott aludni, de vele lenni szeretnél akkor kérd meg, hogy ő aludjon nálad.
2022. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kifogás. "Bocs Anna, de szükségem van egyedüllétre, otthon fogok ma aludni. Később beszélünk."


Tanuld meg távol tartani a mérgező embereket, akik lehangolnak. Neki is meg kell tanulnia, hogy ha nyávog meg panaszkodik, depizik, az nem vonzó mások számára és megterhelő is. Ha pedig más módon depressziós, akkor ajánlott pszichológushoz menni. Te nem vagy az, s ez esetben nem tudsz rajta segíteni.

2022. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki az igazat, köszi a segítséget, igaz barát és megértette
2022. okt. 10. 19:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!