Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rajottem,hogy mi a nagy...

Rajottem,hogy mi a nagy titkok,hogy miert csalnak a ferfiak. Tudni akarjatok,hogy mit gondolok errol?

Figyelt kérdés
Probalok rovid es tomor lenni,mert szerintem senki se szeret regenyeket olvasni. A legtobb esetben a wc-n ulve vagy tusolas kozbe jonnek a legjobb gondolatok es igy vilagosodtam meg most is. Csak roviden,hogy mirol is van szo es mi jatszott kozre. Jovore leszek 39 eves, 15 eve ugyanazzal a lannyal elek egyutt aki mar 5 eve a felesegem. Arra jottem,ra,hogy e legtobb esetben azert csalunk mi ferfiak,mert szeretjuk a szexet. Magasabb az igenyunk mint a noknek. Hallottatok mar olyat,hogy egy ferfi azert csalta meg a feleseget vagy hagyta el,mert a munkahelyi miniszoknyas kislanynak finomabb a toltottkaposztat tudott? Nem, pont ezert szeretjuk a biztonsagot (nem feltetlen fizikai), a fix dolgokat. Legyen otthn (haz vagy lakas), egy szereto feleseg aki mindent meg tud adni egy jo kapcsoalthoz (kiveve a fent emlitett szexet) Minden jol mukodik, romantikazunk,mozizunk, jatszunk sokat vagy akar kirandulunk. Egyetlen icipici hianyossag az a szex. Es bizony szeritem ezert van az hogy nem akarunk szakitani a felesegunkkel mert szeretjuk ezt a biztonsagot. van sok fizetos opcio is, de nylvan oda nem azert megyunk,hogy elmeseljuk,hogy ilyen napunk volt, csak egy gyors egeszseges beugrora. Olyan ez mint mikor mar nagyon kell menned wc re de csak tartogatod tartogatod, neha kapsz valamit a felesegedtol kicsit alabb hagy az a feszito inger,de vegul orvosolnikell valahogy. ha meg nem akarod megcsalni akkor ott a kezvaltogatos megoldas. Ki mit tenne hozza? vagy mit gondol arrol amit irtam?

2022. okt. 10. 11:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Te hülye vagy! :D
2022. okt. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
13%

Azért csalnak mert a férfiak genetikailag nem a monogámiára vannak “berendezkedve”.

Ezért.

Ez okoz belső feszültséget.

2022. okt. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem való mindenkinek kapcsolat. Nem tud mindenki hűséges lenni. Ezzel nincs semmi baj, nem vagyunk egyformák. Viszont (!) egy felnőtt embernek tudnia kell felismernie ezt, és ehhez megfelelően alakítania az életét. Tehát ha te tudod magadról, hogy ráunsz a nőkre, és szükséged van rá hogy havonta/évente mással szexelj, akkor maradj szingli, vagy a kezdetektől nyílt kapcsolatot keress. És ne általánosíts, mert ez amit leírtál lehet hogy igaz még 100 emberre, de minden férfira biztos nem.
2022. okt. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hűha....! :-D
2022. okt. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

-Oke, akkor annyival kiegeszitenem,hogy lehet,sot biztos,hogy nem igaz 100% ban mindenkire. De szerintem sokan magukra ismernek.


-Az hogy tudom e magamrol elore,hogy szeretek mindig massal lenni - lehet felreertheto voltam. Lehet a szexualis partner mindig ugyanaz is. Nem azon van a hangsuly,hogy valtozatos legyen. (Klubkartya, torzsvasarloi kedvezmeny stb xD )


Kivancsian varom a folytatast,mert meg a vegen bebizonyosodik,hogy rosszul latom a vilagot.

2022. okt. 10. 12:04
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Erre egyedül jöttél rá? O.o
2022. okt. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
egyes egyedul.igen. Buszke is vagyok magamra :) azert osztotta meg veletek is
2022. okt. 10. 12:10
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szempontból igazad van, hogy a megcsalás egyik legfőbb oka az elsivárodott szexuális élet, amit a másik fél nem tud/nem hajlandó feléleszteni, illetve a nem összeillő szexuális igények. De az is igaz, hogy vannak emberek, akiknek a párjuk lehet akármilyen topmodell lepedő akrobata, akkor is meg fogják csalni, mert kell nekik az újdonság.
2022. okt. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát 39 évesen nem te vagy a legélesebb kés a fiókban.
2022. okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ezt a kifejezest en is szoktam hasznalni.
2022. okt. 10. 12:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!