Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem beszélnek velem ?

Miért nem beszélnek velem ?

Figyelt kérdés
A középsuliban új osztályba kerültem. Sok barátságot kötöttem, ezen a héten eddig pedig még senki nem szólt hozzám. Köszönnek meg néha egy két szó... de mindenhova egyedül mennek, engem ott hagynak. Ha beszélgetünk akkor nem figyelnek rám, ha kérek valamit azt mondják, hogy az úgy sem kell meg az nem lesz jó ha javaslok valamit. Itt állok és ők egy körbe fordulva beszélgetnek...

2022. okt. 12. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
26%

Ne izgulj az animékben te vagy a főhős.

Kb év végére háremed lesz.

2022. okt. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Tudom milyen szar. En ugyan igy voltam. 9.-ben is leg 11.-ben is. Nalunk kisebb csoportok alakultak ki. Pl akik mar ismertek egymast elotte, vagy egy falubol jottek. De hala Istennek mind a 2x sikerult 1 valakivel osszebaratkoznom, es utána megvolt a mi sajat csoportunk. Persze beszelgettunk masokkal is, de mindig megvartuk egymast, suli utan is.

Szoval ha mar 1 emberrel osszebaratkozol, mar az is jobb mint a semmi.

2022. okt. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!