Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találok 28 felett barátnők...

Hol találok 28 felett barátnőket vagy akár legjobb barátnőt? Ti hol laláltatok?

Figyelt kérdés

Örülnék ha csak lányok/női írnának.

Átlagos nőnek tartom magamat normális élettel de akkor is hiányzik egy barátnő akivel a csajos dolgaimat vagy a mindennapokat átbeszéljem.

Szeretem a divatot,a táncot az aktualitásokat a lélektant agyalni mindenfélén....szóval érhető hiszen téma az lenne bőven :)



2022. okt. 19. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Buszon.

19L

2022. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen hobbi közben ahol többen vannak pl:edzőterem:jóga,tánc stb..
2022. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Te mennyi idős vagy kérdező? Van párod?
2022. okt. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Tehát akire a szennyest rádobhatod. 😄

Arra kell valaki,hogy a lelki szarodat hallgassa?😄

2022. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Barhol ahol van 28 ev feletti no. Ha passzoltok mind1 a helyszin 🤨
2022. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pláza?
2022. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hol találok 28 felett barátnőket vagy akár legjobb barátnőt? Ti hol találtatok?


Örülnék ha csak lányok/nők írnának.


Átlagos nőnek tartom magamat normális élettel de akkor is hiányzik egy barátnő akivel a csajos dolgaimat vagy a mindennapokat átbeszéljem.


Szeretem a divatot, a táncot az aktualitásokat a lélektant, agyalni mindenfélén....szóval érthető hiszen téma az lenne bőven :)

2022. okt. 19. 20:19
 8/11 A kérdező kommentje:

Én régebben a legjobb barátnőmet buszon ismertem meg kb akkoriban amikor én voltam 19 éves :)

Úgyhogy elég jót mosolyogtam ezen kedves első :)

2022. okt. 19. 20:20
 9/11 A kérdező kommentje:
Nincs ebben semmi "szennyes" :D
2022. okt. 19. 20:21
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Nekem nincsenek nagyon lány barátaim. Már megszoktam, hogy a csajok többsége félreért vagy nem is tudom. Mintha lenne köztünk egy fal, pedig én nagyon szeretném szeretni őket és nagyon szeretnék egy azonos nemű lelkitársat (ellenkező neműnek ott a vőlegényem). Egy lánnyal vagyunk közelebbi barátok, bár vele nagyon sok dologban nagyon ellentétesen működünk, szóval kicsit kutya-macska barátság. Őt egy házibuliban ismertem meg, ahova véletlenül kerültünk (ez a kedvenc sztorink azóta is:)). A többi barátomat fb csoportokból, egyetemről, munkahelyről szedtem. Plusz a párom régi barátai voltak, de mind fiúk. Műszaki területen az ember lánya általában tiszteletbeli fiú lesz.


Ha gondolod, beszélgessünk! :)

26n

2022. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!