Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert beszel magaban ott...

Miert beszel magaban ott mellettem egy baratom,amikor talalkozunk? Ha rakerdezek,h mit mondott,azt mondja: Nem erdekes.”?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi baja van? Miert nem tudja ezt otthon magaban csinalni,amikor mas nem hallja.

2022. okt. 20. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy elég színvonalas társaság... Vagy zavarba jön tőled.
2022. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Kezdődő skizofrénia? Nem tudom csak tippelek. Talán az is gond, hogy nincs megfelelő hallgatósága a felgyülemlett problémák megbeszélésére, vagy csak hiányzik valaki olyan az életéből aki figyel rá!
2022. okt. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kólauborkával ***** válasza:
83%

Látni kéne az embert, mert én is szoktam magamban beszélni, pl.: tanulni csak úgy tudok, de emberek között ritkán csinálom, ha valami nagyon nem hagyja nyugodni a gondolataimat.


Szòval elég sok minden lehet a semmitöl kezdve a kezdödö elmebajig át akármi.

2022. okt. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-es: ha nem lennek szinvonalas neki,akkor nem talalkozna velem. Ez eleg nyilvanvalo szerintem. Zarvarba jon: baratok vagyunk. Nincs ertelme azavarbajovesnek.


2-es : vegig tarsalgunk. Figyelem,mit mond,reagalok a mondanivalojara. En meghallgatom. Heti 1-2x rendszeresen talalkozunk.

Nem lehet azt mondani,h nem hallgatja meg senki.


3-as: emberek kozt nem kene magaban beszelnie,foleg h beszelgetek vele az egesz talalkozo alatt.

2022. okt. 20. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszer beultem egy taxiba ott is mindig motyogott magaba a sofor.

Alapbol rosszul hallok hatul is ultem. Mondom tessek? 3xra soha nem mondta el ujra inkabb azt mondta semmi. Nagyon halkan beszelt, de azt tudod h az utat, forgalmat reklomalta. Rosszul esett h nem ertettem mindig minden szavat.

De ha hallottam volna mindent se tudtam volna jobban reagalni, zavaro volt.

Valoszonu sok idot tolt egyedul.

Hallottam olyat is h valaki igy tud memorizálni h hangossan mond ki dolgokat. Ezt tokre meg is ertem amugy, sot aranyosnak is tartom, nekem is sokszor kimegy valami a a fejemből.

2022. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5-os: a tobbi mondatat lehet erteni. Nem vagyok suket, vagy tavol.


Nagyon sok baratom van es volt,de soha senki nem beszelt magaban.

Nagyon faraszto es zavaro.


Sokszor felmerult bennem,h megszakitom a kapcsolatot.

2022. okt. 22. 18:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!