Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyiküket sem érdeklem igazán?

Egyiküket sem érdeklem igazán?

Figyelt kérdés

Az egyikük egy régi barát, akivel bár személyesen ritkán tudtunk találkozni, mindig tudtunk egymás dolgairól. Most ő nehezebb élethelyzetben van (válás), de probáltam támogatni. Az utóbbi időben ritkábban ad hírt magáról, illetve tudja, hogy kórházban voltam, de nem is kérdezte meg hogy vagyok. Megértem, neki sem könnyű most, de valahogy rosszul esik, mennyire nem érdeklem.


A másikuk viszonylag friss ismeretség, neki pedig leírtam egy tragikus történést, ami a családomban történt, ami miatt le kellett mondanom a jövőheti találkozást. Nem is válaszolt.


2022. okt. 22. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Leet, ő meg úgy fogja fel, hogy lemondtál egy találkozót, szóval nem is érdekel, hogy VELE mi van. Ha nincs rá időd, akkor mit erősködjön. Most nem érsz rá, akkor nem zavar. Egy találkozó lemondása mindig elég negatív dolog.
2022. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat ezt nem nekunkkell tudni. Kerdezd meg oket.
2022. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1-es: köszönöm, elfogadom a véleményed, de a családban súlyos hirtelen betegség, műtét (közeli hozzátartozóm) miatt mondtam le és ezt meg is írtam. Ezt fordított esetben nagyon is megérteném.
2022. okt. 22. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!