Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lefekudtem a baratom apjaval...

Lefekudtem a baratom apjaval elmondjam a baratomnak?

Figyelt kérdés
nagyon eros buntudatom van de felek da elmondom vege lenne a kapcsolatnak.
2022. nov. 9. 08:28
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
99%
A nagypapát ki ne hagyd most már akkor.
2022. nov. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Erre előbb kellett volna gondolni.
2022. nov. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
Már vége van. Gondolod, hogy le tudsz majd élni így egy életet, pláne ha gyakran találkoztok az apóssal? Esetleg unoka is lesz, akire majd ő fog vigyázni néha... Hát nem... Előbb kellett volna gondolkodni.
2022. nov. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
4%

Akkor ne mondd el és majd elmúlik a bűntudat vagy egyszer valahogy kiderül és utána lesz vége.Vagy soha sem derül ki és elfelejted az egészet már ha ilyet el lehet felejteni.

Ha nem múlik a rossz érzésed akkor mondd el mert lehet megbocsátana idővel a barátod bár nem tudom én megtudnék e?

Hagyj magadnak időt és gondold át az egészet mert szerintem nem jó valami a kapcsolatban ha megcsaltad és főleg a saját apjával.

2022. nov. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

"nagyon eros buntudatom van de felek da elmondom vege lenne a kapcsolatnak."

. Ugyan, miért feltételezel ilyet?

2022. nov. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem mondod el,apuci majd ezzel fog zsarolni hogy megint feküdj le vele.
2022. nov. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ok: házasodjatok össze, közben tartsd fenn a viszonyt, és ha gyereked lesz tőle, akkor se lesz gond, hiszen még ha nem a férjedé a gyerek, még mindig a testvére.

Azért ugye mennyivel jobb családtaggal viszonyt folytatni, mint egy vadidegennel?

2022. nov. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Hogy a fenébe lehet az apjával is lefeküdni???Annyira nem is szereted a barátod hogy ilyet csináltál,szakíts.
2022. nov. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
27%
Ne mondd el, a bűntudat idővel halványodik.
2022. nov. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%

Hű, ezt jól elszúrtad. Nem a bűntudat a fontos ebben, azt nyugodtan engedd el. Nem vezet sehová, és az sem fog feloldozást adni, ha elmondod a dolgot a barátodnak. Sőt.


Nem bűnös vagy, hanem hülyeséget csináltál.


Szerintem a kapcsolatodnak lőttek, elcseszted, ennyi. Ahogy többen is leírták, ebben így nincs már pozitív jövőkép, annál inkább egy csomó elfojtás, feszültség, hazugság. Ez a sztori öt-tíz év múlva is időzített bombaként fog ketyegni.


És ne mondd el. Ha elmondod a barátodnak, azzal tovább tudsz rontani a helyzeten. Apa és fia megutálják egymást, mindketten megutálnak téged, és ettől még erősebb lesz a bűntudatod. Mindenki csak veszít, ne tetézd a hülyeséget egy újabbal.


Egyszerűen csak szakíts. Mondd el, hogy ez már nem működik, hogy sajnálod, és hogy hibás is vagy ebben, aztán végleg tűnj el az életükből, mielőtt még több bajt okozol.


És közben próbáld megérteni, hogy miért csináltál ilyet. Mindenki hülye olykor, sokunknak vannak cifra történetei. Ha sikerül tanulni belőle, akkor van remény, van feloldozás.

2022. nov. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!