Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy frissebb baràti kapcsolatb...

Egy frissebb baràti kapcsolatban kb.egy éves mikortól és milyen elvàràsok lehetnek?

Figyelt kérdés

Pl.amire gondolok nem szeretem ha megbeszélek valakivel valamit es a màsik levàgja a programot,hogy màshova menjen.Akkor inkàbb mondjon eleve nemet az úgy korrektebb.Mindenki magàból indul ki nàlam lényegtelen kit mióta ismerek akivel először megbeszélem azzal talàlkozom.Ha meg nem akarom,hogy valaki viszonzàst várjon tőlem eleve nem alakítok ki olyan kapcsolatot vele vagy startban hàrítok.

A személy akire gondolok tett ilyen dolgokat és utoljàra nagyon megharagudtam rà és mondtam pàr dolgot többek közt azt hogy igy nem fogok tudni kommunikalni vele.Ő azt mondta nem fog tudni mindig olyan lépéseket tenni ami mindenkinek tetszik de odafog figyelni dolgokra és úgy érzem ezt is teszi,azt mondta ő nem szeretné megszakítani a baràtkozàsunkat,meg szeret velem baràtkozni.Vàltozott is azóta csak bennem mar kialakult egy nagyfokú bizalmatlansàg.Talàn azért sérelmeztem dolgokat mert amikor neki rossz volt megtettem érte plusz egy lépést és úgy érzem nem érdemeltem levàgott programokat.Szàmomra ez bàntó volt és nem is a nem hanem a mód ahogy tette.Ami részben tudatos,abból a szempontból,hogy volt egyszerre tobb programot megbeszelt es szelektiven valogatott,részben pedig meggondolatlan volt a részéről mert volt amikor beígert olyat amit nem tudott teljesitenim


2022. nov. 16. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Na, a barátságnál pont nincsenek elvárások...
2022. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég furcsán fogalmazol...
2022. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Veled van baj inkább. Egyszer tettèl érte valamit, ha jól értem, és úgy érzed emiatt kisajàtíthatod. Neked is lehet más dolgod, ami miatt le kell mondani egy programot, na és? Voltam így én is, megvolt beszélve, de egy másik család bejelentkezett, mi közelebb vagyunk, ők nem, nem tört ki hàború belőle. A barátság lényege, hogy nincs elvárás, nincs feltétel.
2022. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem egyszer tettem,tobbszor.Az se mindegy mi miatt mondja le valaki persze ha valaki tavolrol erkezik nem kuldi el senki de csak azert lemondani egy programot mert mas hivott mashova nem tisztesseges.
2022. nov. 16. 20:20
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Az egyik legutálatosabb dolog, amikor elvárja valaki, hogy a barátja legyél, erőszakosan.
2022. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem varom el,foleg nem eroszakosan...a kolcsonosseg,tisztelet az amit elvarok.Meg ha igerek valamit igyekszem betartani ha nem megy megmondom oszinten ide meg ide nem tudok elmenni,ehhez vagy ahhoz nincs kedvem.Ez alap es elvarhato.Nem arrol beszelek ha valami varatlan jon kozbe ami azert ritka.
2022. nov. 16. 20:29
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 amíg minden kölcsönös (tisztelet, kapcsolattartás, nem anyagias, adok ezt-te adjál azt, energiavámpírkodós stb.), addig rendben van.
2022. nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha el kell várni és nem jön magától, az már régen rossz!


Ez nem barátság.


Egy barátság ösztönösen jót hoz és nem játszmázik.

2022. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8-as ez az utolsó jó gondolat...nem jatszmazik.Igen,pont olyan erzesek vannak bennem ez jatszmazas.Mint emlitettem valtoztatott de ki tudja meddig tart 2-3 het...vagy tartos marad..ez az amiben nincs bizalmam.Es igen ezt osztonosen az elejetol igy kellett volna hogy csinalja nem hosszu honapok utan es ugy hogy mondtam neki es utoljara mar addig mentem szakitsuk az egeszet mert szamomra ez frusztralo es megterhelo.
2022. nov. 16. 21:02
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Engedd el!
2022. nov. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!