Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm csak nekem nem akar...

Barátnőm csak nekem nem akar visszaírni vagy nincs ideje visszaírni?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akinek van egy 6 hónapos kisfia.Szoktunk beszèlni messengeren amikor van ideje. De kb 2 hete èszrevettem, hogy megnézi ès nem ír vissza vagy csak napokkal kèsőbb ír.Ezen a hèten is írtam neki megnézte de semmi.Pedig látom, hogy fent van.Egèsz nap látom,hogy fent van meg este is mégsem ír. Ha rákèrdeznèk akkor nem mondaná meg az igazat, hogy nem akar velem beszèlni.Tudom ,hogy sok dolga van a babával de annyi ideje nem hiszem ,hogy nincs (kb 2 perc), hogy megírja minden rendben van velük. Szerintem a tesójával biztosan beszèl meg az anyukájával csak velem ilyen.

Barátnőm is 31 èves.


31/N


2022. nov. 17. 12:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Épp akkor nincs ideje, esetleg hosszababn írna, vagy más épp aktuálisat írt,és már nem marad ideje..

Sokszor járok így

Aztán elfelejtem, hogy írtak, mert lejjebb kerül, aztán eszembejut, és akkor látom, hogy battya meg én nem válaszoltam megint.

2022. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmmel is megesett már, lefoglalta a kicsi vagy a munka, részemről nincs harag ilyenkor, megértem, ír, mikor tud. Ha tényleg barátnők vagytok nem fog rosszul esni sem.
2022. nov. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Én azért írok ritkán, mert ha már írok, akkor szeretnék normális, hosszabb üzenetet küldeni, azt meg sokszor írni kezdem, aztán félbemarad, és nem beszélek sok emberrel mégis meg tudok csúszni. Kicsit nehéz is rávenni magam, mert akkor már mindenkinek vissza kéne írni rendesen, és arra meg inkább este van időm, hacsak nem ájulok be az ágyba altatás után, vagy ha marad energiám, sokszor inkább a kádban olvasok fél órát, nem telefonozok.
2022. nov. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Velem is megesik, hogy megnyitom, elolvasom, aztán pont nincs időm visszaírni és elfelejtődik, majd napokkal később észlelem, hogy jajj basszus én voltam aki nem válaszolt vagy pont nem tudom felvenni a telefont és visszahívni is elfelejtem a másikat. Nyugodtan írj újra :D

Szintén közel 6 hós baba anyukája.


Amúgy a messenger nem megbízható, nekem rengetegszer jelzi hogy a párom elérhető akkor is ha ott horkol mellettem a telefonja meg a másik szobában van töltőn.

2022. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Velem megesik, hogy jön az üzi, megnézem, írnék, de közben felkel a gyerek, vagy kifejtősebben írnék, de nincs időm. Majd ha leülök nyugiba, visszaírok. De néha elfelejtődik a dolog. 🤷🏽‍♀️ Nem azért, mert nem akarok válaszolni, csak épp nem akarom letudni egy “igen” vagy “nem”-mel.
2022. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Jah amúgy írj nyugodtan.. nem fogja csesztetésnek érezni..

Ilyen a babás/ kisgyerekes lét (

2022. nov. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Off: Amúgy a már megnyitott üzeneteket is lehet olvasatlanra tenni. A chateknél hosszan kell nyomni a konkrét beszélgetést és kihozza, hogy olvasatlanná tétel - így talán kevésbé felejtődik el.
2022. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha beszélni akarsz, hívd fel. Nekem pl sokkal egyszerűbb kihangosítva beszélni, közben csinálni a dolgom, mint telefonon pötyögni.
2022. nov. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez ilyen. Nem is az, hogy idő nincs, hanem energia. Még egy nyamvadt üzenetet is fárasztó megírni, ez az igazság.
2022. nov. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Velem is sokazor van, foleg, ha kozeli az illeto es hosszabbat irnek. Egyszeruen kimegy a fejembol
2022. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!