Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy én mindenkiv...

Miért van az hogy én mindenkivel kedves aranyos vagyok és néhány ember mégis ugy bánik velem mint egy darab szarral?

Figyelt kérdés
2022. nov. 27. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez sajna egy általános jelenség: szeretik semmibe venni, kihasználni azt, aki nem pörgős, nem standartbunkó, mert azt hiszik, hogy ettől ők jobbak. Szerintem mutasd meg a másik oldaladat: csodálkozni fognak nagyon is:).
2022. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De hogyha meg én is bunkozok akkor meg semennyire sem leszunk joban
2022. nov. 27. 21:00
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

mert az emberek közt versengés, könyöklés van és a legtöbben csak abban tudnak gondolkodni, hogy a saját érdekük érvényesüljön , simán átgázolnak olyanokon, akiktől nem várhatnak semmit. az ismeretségi körük, de s családi kapcsolataik ez alapján műkődik.

ezek az emberek megszokták, hogy a lelkiismeret, a becsületesség nem kifizetödő az életben és ezt el is engedik. sok esetben a saját családjukat is kihsználják ,átverik ha azt diktálja az érdekük.

a társadalom így műkődik kisebb nagyobb mártékben, tehát aki ki akar ebből maradni és próbál normális maradni annak egyetlen esélye, hogy van egy kör, akivel ki tud alakítani egy szűkebb ismeretségi kört, akikkel jól elvan.

én ezt látom, hogy elég elterjedt.

mást nem tehetsz, csak igyekszel távol maradni az ilyenektől.

2022. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
illetve, az ilyenek az erődemosntrációból si szoktak érteni, hogy kimutatod, hogy nem félsz tőlük, visszaszólsz, mert vannak, akik rád szállnak ,ha látják, hogy hátrálsz.
2022. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert ők is kedves és aranyosak akarnak lenni, de nekik nem sikerül, ezért irigykednek.

Vagy: valami konkurenciaharc van.

Vagy: utálják a kedves aranyos embereket mert nem illik a hangulatukhoz.

2022. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Pont azért.

Nem mindenki kedves. Ha te mindenekivel az vagy, bizony lesznek olyanok, akik nem viszonozzák.

2022. nov. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

# Tévedsz :D

Ezt úgy lehet letesztelni, hogy valaki bunkó veled, te rákérdezel, hogy miért beszél így. Ha úgy reagál hogy "há me mé én tök normálisan szóttam hozzád" akkor elkönyveled, hogy neki ez a normális. Ő meg azt nem érti, te miért vagy olyan "nyájas" és "óvatoskodó". Ha szeretnéd, hogy egy hullámhosszon legyetek, a saját nyelvén kell hozzászólni. Így sokkal jobban ki fogtok jönni. Anyum anno gyárban volt csoportvezető, 20-30 "kilóg a kapa a szájából" stílusú és értelmi szintű munkással kellett naponta szót értenie. Ő tanította nekem ezt. Azóta a saját életemben is alkalmaztam párszor, és működik.

2022. nov. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*#2
2022. nov. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Sokan nem szeretik, ha aranyoskodnak, főleg gyárban. Ott ez nem lesz feltétlen pozitív dolog.

Aki bunkóbb stílusra vágyik, annak meg kell adni azt a hangnemet.

Aki nem vágyik bunkó stílusra, azzal meg nem kell bunónak lenned.

2022. nov. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nevelés hiánya, ami a szülők dolga. Nem az iskoláé, katonaságé, vagy bárki másé.
2022. dec. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!