Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan tudjam,hogy ő húzott...

Honnan tudjam,hogy ő húzott engem?

Figyelt kérdés
Ma karácsonyi húzás volt az osztályban...(ádvent alatt mindenki húz valakit és a 4 hétből 3-szor hozunk neki vmi apróságot [pl. csokit] és a 4. héten meg nagyobb ajéndékot kap és így a 30 ajándék helyettindenki csak 1-et hoz) Nem rég összevesztem egy osztály társammal és van egy olyan érzésem h tényleg ő húzott engem... Honnan tudjam h nem csal a megérzésem?

#osztálytárs #Angyalka #Karácsonyi osztály húzás #Ádventi húzás #Adventi őrangyal
2022. nov. 29. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezd meg tőle. De előbb utóbb úgyis kiderül :)
2022. nov. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Az érzéseidet az ezotéria rovatba tedd. Nem érzed, hanem félsz tőle, csak azt nem értem, miért, ha így sikerült neki, attól neki kell félnie, nem neked. De addig még ki is békülhettek.
2022. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszike
2022. nov. 29. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

"Honnan tudjam h nem csal a megérzésem?"

Még ezen a héten megtudod.


"és így a 30 ajándék helyettindenki csak 1-et hoz"

Nem, egyet, mint máshol is, +még három kicsit.

2022. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!