Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy értelmezzem ezt és mit...

Hogy értelmezzem ezt és mit tudok tenni (bővebben lenn)?

Figyelt kérdés
Van egy itt élő tunéziai barátom, hetek óta beszélünk róla hogy jó lenne összefutni (ő kezdeményezése) Viszont amikor konkrét időpontban állapodtunk meg, akkor elkezdte, hogy tegyük át mert most jut eszébe hogy vizsgára kell tanulni, beteg lett, stb. Mi a csuda van a fejében? Kár, mert amikor tavaly láttuk egymást utoljárra (igaz, az én kezdeményezésem), kiderült, elég sok közös van bennünk, plusz érdekel a kultúrája, meg a maga módján jószívű. Akkor sem tudott időben jönni, meg előzőleg elfelejtette, stb. Mit tegyek, illetve szerintetek túlreagálom?

2022. nov. 30. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű.

Úgy vettem észre, hogy nem akar veled találkozni.

Ennyi

2022. dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor miért mondja, hogy talizzunk, kíváncsi vagyok mi van veled,mióta utoljárra láttalak, stb?
2022. dec. 10. 16:39
 3/4 anonim válasza:
100%
Illedelmességből. Mivel ahogy mondtad, teljesen más kultúra, lehet náluk ez a szokás. Mi magyarok is csinálunk ilyet jófejségből, de eszünk ágában sincs találkozni az adott illetővel.
2022. dec. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az jutott eszembe, hogy esetleg az ő kultúrájában illik megkérdezni ilyesmiket, hogy találkozunk e vagy stb, de közben nem vár pozitív választ, de persze ez csak feltételezés. Olyan lehet, mint az amerikaiaknál a hogy vagy kérdés, amire nem vár igaz, őszinte választ
2022. dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!