Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Titeket is bosszant, hogy...

Titeket is bosszant, hogy csak azért nem kíváncsiak rátok mert nem vagytok konvencionálisan szépek?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg, ha nem szólok senkihez akkor olyan jól levegőnek tudnak nézni akár éveken át, csak akkor vennének elő ha bűnbak kell vagy unatkoznak és valakit ugratni kell.


Ezt nagyon bosszantó, igazságtalan és náci de látszólag elfogadott a társadalmunkban.


Tehát nem érdem alapján jár a figyelem sem a barátok hanem mintha születésed pilanatában dőlne el.


Hogyan birkóztok meg a valósággal?


2022. dec. 2. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nézel ki jól, oda kell tenni magad, ha átlagemberek figyelmére vágysz. Én rondának számítok, és vagy levegőnek vagyok nézve, vagy rosszabb esetben csúnyanős viccek és gonoszkodó megjegyzések elszenvedője vagyok.

De ha belegondolsz, miért is vágynál ilyen felszínes emberek figyelmére? Nekem van 1-2 hasonlóan csúnya, "lúzer" és "aggszűz" barátnőm, és szerintem sokkal mélyebbek és tartalmasabbak ezek a kapcsolatok, mintha lenne valami nagy baráti társaságom, ahol a lányok csak azért kedvelnek, mert népszerű vagyok, a fiúk meg azért, mert dugnivaló.

2022. dec. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
Plasztikai sebeszre nyomorgok.
2022. dec. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy Quasimodo vagyok, de azért kifejezetten helyesnek vonzónak sem mondanám magam, de valahogy még is tök jól ki tudok jönni a legtöbb emberrel, nem tapasztalok olyat amit te írtál.
2022. dec. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3


Ha átlag vagy vagy kicsivel afelett akkor kijöhetsz velük ha jó a beszélőkéd.

De érdeklődnek irántad?

Próbáld ki, hogy nem szólsz senkihez. Lássuk hozzád szólnak vagy sem.

2022. dec. 2. 16:48
 5/13 A kérdező kommentje:

1


Utálom ezt a náci rendszert. Valahogy be kéne dönteni nem csak elfogadni, hogy ez van oszt kész. Mert szégyellhetné magát a többség.

2022. dec. 2. 16:58
 6/13 anonim ***** válasza:

Inkább átlag alattnak mondanám magam kicsivel.

Bennem nincsenek ilyen üzelmek, hogy most szólok vagy nem szólok. Kapcsolatba vagyunk beszélgetünk, mint a normális emberek.


A kérdés meg a válaszaid alapján itt sajnos úgy tűnik hogy veled lesznek problémák, nem a többi emberrel.

2022. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6

Igen de a beszélgetést mindig elkezdi valaki.

2022. dec. 2. 17:10
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem, engem kimondottan bosszantana, ha a külsőm miatt akarnának tőlem bármit is. Illetve a statisztálást leszámítva, mert ott egyértelmeűn ez a cél:D

Szerencsére a személyiségem jó ahhoz, hogy amennyi szociális kapcsolatra igényem van, annyit elérjek. A felszíneseket meg hamar offolom.

2022. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy miért vágyik valaki olyasmire, hogy a külseje alapján akarjanak tőle valamit? Ennyire nincs belül semmi?
2022. dec. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9


Nem. Csak egyenlő jogokat várok. Ennyi. Ez olyan pofátlanság?

2022. dec. 2. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!