Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy fogadtátok mikor megtudtá...

Hogy fogadtátok mikor megtudtátok, hogy ismerősötök/rokonotok/barátotok homoszexuális?

Figyelt kérdés
2022. dec. 13. 20:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Addig is sejthető volt, csak nem foglalkozott vele senki. Amikor jelezte, hogy majd a barátjával jön, akkor ennyi volt. Az egész családban senki nem szólta meg egy árva szóval sem. Jöttek, aranyosak voltak, szeretik egymást - mi meg őt és ennyi.
2022. dec. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6%
én akkor 20cm benne voltam amikor elmondta hogy ő bizony meleg , végülis nem lepett meg a dolog
2022. dec. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk "durvább" dolog történt. Az egyik rokonom bejelentette, hogy ő mostantól nem férfi, hanem nő. Azóta már női neve van, mellei, hosszú haja, mindig szépen, visszafogottan kisminkelt arca, csinos ruhákat hord. Nem az a tipikus transzvesztita, akiről lerí, hogy férfi, ő tényleg úgy néz ki, mint egy helyes kiscsaj. Elfogadtuk, a női nevén hívjuk, minden rendben, persze először meglepődtünk. Egyébként egy értelmes, okos, intelligens lány.
2022. dec. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem transzvesztitát akartam írni amúgy, hanem transzneműt, bocsi :D
2022. dec. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Mit kellene reagálnom? Nálam ez teljesen oké. Sosem zavart ha valakiről megtudtam akit ismerek. Mindig is természetesnek vettem, ugyanúgy mint a heteró embereket. Azon se lepődök meg ha valaki az, és azon sem ha meleg.

Van több meleg/ leszbikus barátom innen onnan, középiskolából, szakmai suliból, munkahelyről, és a férjem baráti körében is van. Őket is ismerem, kedvelem.

2022. dec. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
"Hát jó, akkor a bulikázós hétvégén, amikor mindneki a párjával jön, most már több lesz a csaj." - tekintve hgoy az egyik csaj a társaságból a pasija után egy lánnyal jött össze.
2022. dec. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Semmi különös. Nincs közöm hozzá. Annyi, hogy örülök, ha fel tudja vállalni magát, örülök annak, hogy nem görcsöl, nem titkolózik.

LMBTQ témában elég liberalis vagyok. Meg ugy vagyok vele, senki szexualis életéhez nincs közöm, se a hetero se a homo sem a többihez

A gyáva és a gonosz embereket nézem csak le. Igen, vallalom, hogy őket viszont lenézem. Nem vagyok szent.

Nemrég nagyon boldoggá tett hogy egy barátom kijött. Sejtettem róla, de nem volt ez téma. Olyan büszke voltam rá, hogy bátor volt! Igenis az én barataim olyan emberek legyenek, akik őszinték es bátrak! Mellesleg a legszebb transz nő azok közt, akiket eddig láttam.

2022. dec. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon örültem, amikor kiderült, hogy a szimpatikus srác, akivel olyan jókat beszélgetünk, meleg. Mert így nyugodtan beszélgethettem vele, mert nem lesz a párom féltékeny rá, és hogy nem szeret belém esetleg a srác.
2022. dec. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lesz4rtam
2022. dec. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
3-mas válaszoló vagyok. Valaki kérdezte privátban, hogy nem e sejtettük róla. De, azt, hogy meleg.
2022. dec. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!