Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam meg a legjobb...

Hogy mondjam meg a legjobb barátnőmnek, hogy nem akarok (ingyen) dolgozni, ha meglátogatom?

Figyelt kérdés

Beiratkoztam masszőr képzésre 1 évvel ezelőtt. Amikor a barátnőm ezt meghallotta, lelkesen jelentkezett modellnek, amit nem is bántam, mert kellett a gyakorlás. Ebből azonban idővel az lett, hogy ha megyek hozzájuk (falura költöztek, nekik nincs autójuk, a tömegközlekedés meg nagyon rossz, így én megyek mindig), akkor az első kérdésük az, hogy milyen sorrendben fogom őt, meg a férjét megmasszírozni. Hiába mondom nekik, hogy már nem kell saját modell, gyakorlok én eleget, meg nem szeretnék a szabadidőmben is ezzel foglalkozni, de akkor jönnek azzal, hogy jajj de nagyon fáj nekik itt meg ott, a múltkori migrénre is milyen jó volt. Egyszer az ott töltött két és fél órámból konkrétan kettőt masszíroztam.

Volt már olyan, hogy azt mondtam nekik, hogy nem hozam magammal cuccot, hogy elkerüljem. A következő alkalomra vettek olajat, hogy ez ne fordulhasson elő többet.

Én már ott tartok, hogy inkább nem megyek hozzájuk. Tizenéves barátságról van szó, nem szeretném, ha emiatt menne tönkre. Nem a pénzen van a hangsúly, egyszerűen nem akarok dolgozni, ha hozzájuk megyek.

Van valakinek ötlete, hogy hogyan tudnám finoman leállítani őket sértődés nélkül?



2022. dec. 18. 11:31
A kérdező szavazást indított:
Itt nem segít a finomkodás, keményen bele kell állni akkor is, ha sértődés lesz.
Fogadd el, hogy ez van, fogd fel inkább gyakorlási lehetőségnek!
Van egy jó megoldási javaslatom, leírom.
Minden a te hibád, nem kellett volna felajánlanod az elején. Edd meg, amit főztél!
Ez a helyzet egyértelműen kamu!!!
27 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Finoman sehogy. Sajnos van aki tul pofatlan vagy nem veszi eszre magat.
2022. dec. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy nem akarsz ilyenkor is masszírozni, elég a munkaidődben. Ha megsértődik, akkor sajnos így járt.
2022. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon értékes barátságnak tűnik pedig.......ja rohadtul nem!!! Miért is ragaszkodsz egy ilyen rakás szar baráthoz? Ezen kellene elgondolkoznod.
2022. dec. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt tapasztaltam, hogy sok ember nem is képes belegondolni ilyesmikbe, csak ha felhívják rá a figyelmét. Lehet, hogy akkor őszintén megérti. Ha nem, akkor igaza van a hármasnak.
2022. dec. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az 1# nek…

Sok ilyen ember van sajnos…én ezt nem tudnám megtenni.

Nehéz úgy , inkább ritkábban menj, a benzin árak úgyis a felhőket ütogetik.

2022. dec. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nézd a jó oldalát. Ilyen barátnő mellett ellenségre már nincs is szükséged.
2022. dec. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem életszerű.
2022. dec. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xp ali ***** válasza:
Na pont így, ahogy leírtad. Előre közlöd velük, hogy már nem szeretsz masszírozni, eleget csinálod munkaidőben. Lehet, hogy ezután már nem is fognak olyan lelkesen keresni, de akkor legalább kiderül, h eddig sem te érdekelted őket. 1 masszázs olyan 6-8e HUF. Én legalábbis ennyit fizetek érte. Minden alkalommal a ~15 értékű ajándék, ami elvárás, az kicsit sok.
2023. jan. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!