Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sulin kívül hol lehet barátoka...

Sulin kívül hol lehet barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
:D

2022. dec. 18. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Konditerem, hobbit keresni, kutyát sétáltatni a parkban, uszoda
2022. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Konditeremben, vagy kutya sétáltatás közben, esetleg uszodában csak úgy oda lehet menni szerinted valakihez hogy "szia, leszünk barátok?" ehh nem.
2022. dec. 18. 20:41
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha ilyen a hozzáállásod akkor sehogy. Én a legtöbb barátomat hobbin keresztül ismertem meg. A szia leszünk barátok módszerrel max oviban találsz barátokat. Kezdj el beszélgetni számodra szimpatikus emberekkel aztán majd kialakul.
2022. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
Hány éves vagy? Miért nincsenek barátaid? Mit vársz egy barátságtól? Mi a barátság szerinted?
2022. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Barátokat nem lehet "szerezni" (kb. 675-ször írtam már itt le). Ők csak úgy... jönnek. Pl. közös érdeklődési kör, közös ismerősök által. Egy barátomat konkrétan utáltam, csak volt egy közös haverunk, aztán néha találkoztunk. A közös haver elköltözött, mi meg maradtunk, aztán rájöttünk, hogy sok közös van bennünk.
2022. dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

2. Az oviban így szokas?

Bakker...😁😁😁


Dumaltok, megbeszeltek ezt azt... aztan par hét, hónap utan kiderül, hogy van e kölcsönös szimpatia... amiből akár baratsag is lehet...

2022. dec. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor velem lehet a baj mert nincsen semmilyen érdeklődési köröm és az emberek utálnak mert sz@r a személyiségem is.
2022. dec. 18. 21:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Konkretan....?

Milyen vagy?

2022. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
A pszichoterápia képes arra, hogy az egész személyiséget lecserélje.
2022. dec. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#7: Olyan nincs. VALAMI csak érdekel! Sz@r személyisége is sok embernek van. Úgyhogy mindjárt vannak közös pontok :-)
2022. dec. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!