Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért titkol a barátnője...

Miért titkol a barátnője előtt, ha én csak haverja vagyok neki?

Figyelt kérdés
Ex barátomról van szó, akivel majd 10 évvel ezelőtt jártam pár hónapig. Azóta felnőttünk. Volt idő mikor nem beszéltünk, de megbeszéltük a dolgot és barátok maradtunk. Szülinapi köszöntésekben kifújt a dolog. Viszont kb egy éve összefutottunk és elkezdtünk jobban beszélgetni. Amit furcsálok az az, hogy még segíteni is jött mikor a férjemmel költöztünk, de ő a mennyasszonyának nem beszél rólam. Pedig mondtam, hogy jöjjenek át, igyunk meg 4en egy kávét, beszélgessünk. Sőt párom tudna nekik segíteni is néhány dologban. De inkább hárít, csak ne kelljen bemutatni minket. És mikor kérdőre vontam, nem mondott semmit. Úgy érzem, hogy ez csak kétszínű barátság. Se magam, se a lányt nem akarom bántani, így mondtam, hogy kiszállok ebből. Nekem ez nem kell.
2022. dec. 20. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az exekkel nem kell barátkozni, akármilyen régi is a sztori. Ez a titkolózás meg nagyon gáz, a férjedbek sem biztos, hogy tetszik a dolog.
2022. dec. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, azt akarod hallani, hogy többet jelentesz számára, mint egy barát.
2022. dec. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De miért erőltetsz ilyen dolgot?

Senki nem akarja úgy néz ki..csak te.

2022. dec. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet tudja, hogy a barátnője féltékeny típus és ezért inkább nem említette neki, hogy ne legyen belőle vita otthon. Vagy csak nem akarja olyan szintre vinni ezt az ismeretséget, hogy négyesben találkozgattok, mert fura lenne neki.
2022. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!