Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ajándékot keszìthetnék...

Milyen ajándékot keszìthetnék azok ak akikkel a középiskolás éveimet töltöttem?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami emléket keszíteni, amit félre tudnak majd tenni, hisz miután elballagtunk tudom, szet fognak válni az útjaink. Mi lehet az amit még ha 20 év után is előkotornak és ránéznek eszükbe jut az együtt töltött 4 év

2022. dec. 23. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Felejtad el. Osztálytalálkozótok sem lesz.
2022. dec. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd*
2022. dec. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinek gondoltam, csak a közelebbi barátoknak
2022. dec. 23. 22:31
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
"Osztálytalálkozótok sem lesz." -- a fenét. A volt osztályom minden 5. évben megtartja. Még mindig képesek megkérdezni, hogy megyek-e. Nem tudom, mikor esik le nekik, hogy tojok rájuk, talán az 50 évesen?
2022. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább tartsd velük a kapcsolatot. A kacatokat előbb-utóbb kidobják.
2022. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Jobban teszed ha az osztálytalálkozóra sem mész el, hátba fognak szúrni mint engem is.

Ne készítsd nekik semmit, örülj hogy megszabadulsz tőlük. Minden volt gimis osztálytárs egy áruló.

2022. dec. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kép, amin mindannyian rajtavagytok (már ha egy baráti társaságról beszélsz), és hozzá keret (pepcoban tudsz olcsón beszerezni), amit akár ki is dekorálhatsz. Vagy egy papírra ragaszthatsz össze-vissza képeket magatokról, felírhatsz 1-2 kulcsszót bizonyos jellegzetes emlíkeitekről, írhatsz rá közös poénokat, vagy hogy mit szeretsz az illetőben, ragaszthatsz rá szivecske matricát..
2023. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!