Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha valakinek...

Mit tegyek ha valakinek minden problémáját meghallgatom utána meg mindenki szarik a fejemre amikor nekem lenne problémám?

Figyelt kérdés
2022. dec. 27. 00:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Ne hallgasd meg a többieket ezentúl te sem. Az embereket baromira nem érdeklik mások problémái.
2022. dec. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Azért mondják neked, mert mások nem hallgatják meg őket, csak te. Ezentúl te se hallgasd meg őket!
2022. dec. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Inkább te lehetsz, aki energiavámpírkodik, mivel két perc sem telt el a válaszom után és máris írod a privátot, rám zúdítva a panasz áradatot...
2022. dec. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Örülj, hogy nem neked vannak ilyen gondjaid, de ha már nagyon unod, vedd elő a telefonod, és kezd el nyomkodni, de mondjad, hogy azért figyeled amit mond!
2022. dec. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Én is kaptam privatot. Pedig engem sem érdekel a negatívizmus. Én sem panaszkodok másnak, engem se terheljen vele senki.
2022. dec. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
A vélemény olyan mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.
2022. dec. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Mert az embereknek nincs se ideje, se energiàja a kínjaiddal bajlódni. Ezeket nem 2 perc helyrehozni és aki nem pszichológus annak nem tiszte a nyafogást végig hallgatni.


Az, hogy te önkéntes pszichológust játszol az a te dolgod, te vállaltad, nyilván ez ezzel jár.


(Nem kérek privát üzenetet, ha mégis küldesz úgysem válaszolok de ez tulajdonképpen mindenféle nekem küldött privát üzenetre igaz.)

2022. dec. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Hasonló jelenség sokszor figyelhető meg: ők lelki feszültségüket enyhítve neked panaszkodnak. Fordítva ez már nem működik, sőt, akkor se szokott működni, ha valamilyen "nem lelki dologban" kér az ember segítséget, valami megszerelése, valaminek a megoldása stb...
2022. dec. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Ezután te se hallgasd meg, ha pedig kérdőre von, mondd meg neki, hogy amilyen az adj Isten...
2022. dec. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
#9 Ha ennyire rá vagy izgulva mások segglyukára, én baromi szívesen küldök egy képet a sajátomról!
2022. dec. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!