Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet ismerkedni, beszélge...

Hol lehet ismerkedni, beszélgetni apakomplexusos lanyokkal?

Figyelt kérdés
2022. dec. 27. 12:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
10. Az már pedofil, és szerintem itt senki nem izgul azokra. De hogy olyan igénytelen vagy hogy megnézd a pedofil szó jelentését az már a te szegénységi bizonyítványod. Ha 90 éves lennék és meg dugnék egy 20 éves nőt akkor se lennék pedofil.
2022. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
De ahogy látom neked ez nagyon magas, legalább tanulnàl a neten akkor nem beszélnél hülyeségeket. Értelmi szint nagyon alacsony.
2022. dec. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%

Jesszus.Azert nem lesz valaki pedofil,mert vonzodik egy fiatalabb lanyhoz.Milyen gyerekkori trauma?😃 Az meg van,hogy vannak olyan nok/fiatal lanyok,akiknek egesz elutkben rendes volt az apjuk,es mellettuk volt meg is idosebb parjuk van/volt.Ne kossuk mar a jo izlest traumahoz.Oke,persze biztosan van olyan lany/no,aki azert vonzodik egy idosebb ferfihoz,mert az apja egy szarkupac volt vagy csak szimplan azert,mert kell neki egy gazdag ferfi.De ez nem mindenkire igaz.Igen is vannak olyan lanyok,akik vonzodnak az idosebb ferfiakhoz.Tapasztaltak,nincs gyerektestuk,es meg sorolhatnam.Igen,tudjuk mar van egy masik szo,amit az emberek eloszeretettel hasznalnak az olyan idosebb ferfiakra,akik vonzonak talalnak egy fiatal lanyt(nem pont a pedofil szora gondolok...valami mas lesz az)De az emberek szeretnek itelkezni,es ha valaki egy kicsit mas,akkor mar belyeget nyomnak ra,es elkonyvelik,hogy az az ember nem normalis.Aztan mennyi beteg ember van,aki "normalis",es nem mondana meg rola az ember,hogy beteg.

(Egy fiatal lany)

2022. dec. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%
Illetve a lanyok erettebbek testileg,es szellemileg is.Ezt tartsuk mar eszben.
2022. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
39%

A kérdés nem a nagyobb korkülönbséget elítélőkhöz szólt!


Én is elítélem, de nem teszek tönkre egy kérdést mert nem tetszik!

2022. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
23%
Én 47 éves vagyok, van most egy 22 éves lány, aki nagyon szeretne velem lenni, azt mondja vár rám, meg ilyesmi. Egy másik meg, aki 19 éves, csak jön velem ide-oda, konkrétan nem beszéltünk kapcsolatról, szerintem ő csak barátként gondol rám. Engem meg nem érdekeltek soha ilyen fiatal lányok. Edzőteremből ismerem őket.
2022. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én apakomplexusos vagyok. Nincs erre kitalált hely, csak ha valaki kijeleni.
2023. ápr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!