Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hètköznap estènkènt/dèlutánonk...

Hètköznap estènkènt/dèlutánonkènt minden nap írnak a barátaitok nektek messengeren,viberen ?

Figyelt kérdés
2023. jan. 4. 07:29
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem használom se a vibert se a messengert. Utálom az ilyen kommunikációt pedig csak 30+ vagyok. Aki akar tőlem valamit az telefonon elér.
2023. jan. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem minden nap,de irnak. Miert ne irhatnank vagy csetelhetnenk?
2023. jan. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mostanában nagyon ritkán írnak nekem messengeren.
2023. jan. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Van 1 barátnőm aki még azt is leírja, hogy mit evett, naponta 20-25 messenger üzenetet kapok tőle. Kicsit fárasztó 😄 Többi barátnőm napi 3-4szer üzen. Szerintem az a normális.
2023. jan. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem. Soha senkivel nem szoktam írogatni. Ha gyors infócsere kell, akkor írunk, de beszélgetésre ott a telefon, vagy még inkább a személyes találkozó.

Nem is szeretek csetelgetni.

2023. jan. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van olyan barátom aki szinte minden nap ir. És van aki hetente 1x.

Nekem mind 2 opció rendben van

2023. jan. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Reggel is, meg egesz nap. De nem mind. Mindig csak 1-2 olyan van akivel folyamat megy a duma. Marmint irunk ha raerunk
2023. jan. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mostanság én se kapok sok Messenger üzenetet, Viber-em nincs is.

Konkrétan egy valaki van (volt gimis osztálytárs), akivel rendszeresen írogatunk, tőle eltekintve 1-2 barátnőm van, akikkel időnként beszélgetek, és ennyi. Neten általában inkább csak a következő találkozást fixáljuk le, vagy fontosabb dolgokba avatjuk be a másikat. A volt osztálytárssal sem olyan sokat beszélünk, hogy mindennapos legyen.

2023. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Csakegysajt95 ***** válasza:
Egy jó barátom van,akivel mindennap írunk egymásnak kisregényeket (évek óta kialakult ez a szokás, aztán amikor arra jár a másik akkor válaszol. De amúgy néhány naponta szoktunk a többiekkel írni egymásnak. Én mondjuk jobban fejezem ki magam írásban valamennyire, de ha valami nagyon fontos, arra ott a telefon
2023. jan. 11. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szarnak rám és vagy nekem kell keresni őket vagy el kell tunnom hetekre, hogy ők írjanak. Olyankor is mizu sezu aztán a harmadik üzenetemet már csak láttamozzák
2023. jan. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!