Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nőként van egy férfi barátom,...

Nőként van egy férfi barátom, és már feltünt hogy egyre tőbben azt mondják hogy van köztünk valami, pedig nincs, csak jól elvagyunk. Ezt miért mondhatják? Már hárman megjegyezték egy héten belül. Féltékenyek?

Figyelt kérdés
2023. jan. 12. 22:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Féltékenyek persze, nem körülötted forog a világ.... Megjegyezték, mert így gondolják ennyi. Konkrétan random embereket kérdezel akiknek fingjuk nincs a helyzetről, hogy az ismerőseid mit gondolhatnak rólad.
2023. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Minél többet magyarázza két ember, hogy csak barátok, annál egyértelműbb, hogy hazudnak. Ez akkor a leggázabb, ha az egyiknek kapcsolata is van.
2023. jan. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg nem viselkedünk úgy, csakis hülyülünk beszélgetünk,de ezek szerint félreértették a helyzezet, mert még véletlenül sem adtunk okot hogy ezt feltételezzék! Azért szomorú, hogyha ellentétes neműek haverkodnak, azonnal összehozzák őket!
2023. jan. 13. 07:15
 4/15 anonim ***** válasza:

Rengeteg féle lazulási lehetőség van férfi- és nő között. (Lelki társak, rokonszenv/szimpátia, stb.)


Én valószínűleg lakótársi viszonyba kényszerülök valakivel, akivel jelentősen megcsappant a bizalom. (Elhallgatott fontos tényeket előttem, amikor nem lett volna szabad.)


Most az éjszaka folyamán ötlöttem ki, hogy legyen vége a "haver"-kodásnak, mert nem tartom helyénvalónak, hogy MÁSVALAKI úgy volt közben szorosabb "barátság"-ban Őuraságával, hogy később értesültem tényekről.


Ha a Tisztelet és Megbecsülés ANYAGI OKOKBÓL(!) odaveszik, érdemes abbahagyni a pajtáskodást. Átváltok tegezésből magázásra - aztán meglátjuk, hogyan tovább... érezni kell a másiknak, hogy kiábrándultam belőle. Gyakorlatot szereztem érzelmi elhidegülésből az utóbbi időben.


Ha ti még nagyon fiatalok vagytok, akkor érdemes lesz a későbbiekben esetleg közös családalapításon gondolkodni. Persze évek kérdése lehet akár még az összebútorozás szóba hozása is.


Ui: a mai társadalom is HASZONELVŰEN(!) gondolkodhat férfi-nő barátságról csakúgy, mint a réges-régi időkben. Vagyoni közösséget látnak sokan lelki szemeikkel az érzelmi összhang megnyilvánulásában.

2023. jan. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mondják, mert a csávó beléd van zúgva és ezt ők látják, te meg nem, mert te csak barátként tekintesz rá. Régebben minden fiú barátom belémzúgott, ezért is tippelek erre. Meg a csávók szeretik hangoztatni, hogy fiú és lány között nem létezik barátság, ergo ha ők barátkoznak egy csajjal, azt azért teszik, mert többet akarnak tőle.
2023. jan. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem egyáltalán hogy miért ne lehetne fiú és lány között csak barátság..
2023. jan. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Majd megérted, amikor a közös ágyatokban találod őket barátkozás közben.
2023. jan. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az 5-ös megmondta.Majd rájössz ha dugtok!😛
2023. jan. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Csides Kata azt mondta, a nők barátkozni szeretnének, a férfiak meg dugni.

Ez alól az érzékeny, nőies lelkületű férfi a kivétel, de talán még az se.

Révész Sanyi is annak tartja magát, aztán hány nő megvolt neki a szakmában.

2023. jan. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A nő sem valódi barátságot akar, hanem pórázon tartani egy, vagy több férfit érzelmileg, hogy úgy szentelje neki minden figelmét és törődését, mintha a barátnője lenne, de ez ne járjon semmilyen kölcsönösséggel.
2023. jan. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!