Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lett olyan a világ és...

Miért lett olyan a világ és mostanság hogy Budapesten,Szekszárdon rámennek a koldusok kuncsorgó kéregető emberek a boldogtalan emberekre akik levannak százalékolva és lehetséges hogy a felmerülő betegségei által érdekes módon próbálják lehúzgálni?

Figyelt kérdés
Nem az aminek látszik tudom de valahol ezt láttam az utcán hogy a nép valahol lelkes állapotba találkozol emberekkel leszólítja az utcán Kéreget kuncsorog tőle markát tartsa hogy adjon kiváltotta ki ezt belőlük hogy odajöjjenek az emberekhez és kérjenek teszem fel azt hogy az ember nehezen mozog mozgásképtelen levannak százalékolva nem is tudd dolgozni cukorbeteg magas vérnyomásos és jönnek rá a kokeró cigányok hogy elnézést kérek tudna e segíteni valamennyivel mitől vannak ezek a jó tulajdonságok

#sablon #általánosítás #esztétika #Köteleznek rá #Bíztató erény
2023. jan. 13. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert a csóró még mindig nagyobb eséllyel fog adni neki a kevésből, mint a milliomos a sokból.
2023. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak
2023. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én alapvetően jóhíszemű vagyok de Sok kéregető koldusban előfordulő felmerülő külömbségek hogy nem válogatnak az ösztöneik felett ezek retekszisz Kokerók a kosz gyermekei irritálóan büdős ecetszaguk van de ilyen borzasztó erős azt kiemelném a kátrány mikor bomlik az a bomlasztó levegő kegyetlen. és Ezt kell érezni Szekszárdon és Budapesten A Kokerókat kéregetnek kuncsorognak koldulnak markukat tartsák mások előtt hogy adjanak
2023. jan. 13. 20:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked erre írtak fel valamilyen gyógyszert? Ha nem, lehet, hogy kellene.
2023. jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
A magyarok egyre rosszabbak, tutira.
2023. jan. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!