Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet az oka ha egy hónapja...

Mi lehet az oka ha egy hónapja szült barátnőm teljesen felszívódott?

Figyelt kérdés

Tehát egyáltalán nem ír vissza semmire nem rak ki semmit, nem posztol semmit és látom,hogy sokszor elérhető. Eléggé aggódom érte mert nem volt egyszerű neki szülés előtt. Volt egy szeretője és szerintem attól van a pici de erről a párja egyáltalán nem tud, a családja is inkább csak sejti szerintem. Én már nem akarok neki írni többször mert nem válaszol, annyira pedig nem akarok tolakodó lenni,hogy a férjének írogassak. Írhatnák a szüleinek mert ott élnek,vagy a tesojának de inkább nem akarok senkit zaklatni

Nyilván nem mindenki posztol de egyébként szinte már mindenki kirakja a babát ha megszületik, raknak fel róla legalább egy kis képet írással,hogy jól van és egészséges. Mi lehet szerintetek az oka,hogy ennyire nem aktív és nem beszél velem sem? Már egy hónapja haza jöttek a kórházból és egyáltalán nincs róluk semmi hír.


2023. jan. 13. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha ennyire elvan tűnve akkor nyilván annak van valami oka. Az hogy nem tesz fel képet a babáról nem jelenti azt hogy vele van gond, vagy szégyenli vagy bármi, vannak egy páran akik direkt nem posztolnak annyi mindent. Az hogy neked miért nem ír vissza vagy reagál bármire annak lehet más oka van. Lehet megharagudott rád valamiért, vagy Ő értett félre valamit és most ezzel büntet. Szerintem vagy írj egy közös ismerősötöknek vagy a férjének hogy mi a helyzet velük stb....
2023. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lefoglalja a baba. Talán nincs még jól. Lehet, hogy volt vmi komplikació, vagy a babának van baja. De lehet, hogy csak kimerült.
2023. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Más barátnőnknek sem válaszol 😟 Igen tudom,hogy vannak akik elzárkóznak a közösségi médiától, de ő posztolós volt egyébként. Azóta nem posztol mióta megszületett a babája, azelőtt mindig rakott fel képeket, ezért nem értem. Állandóan látjuk,hogy elérhető egyébként a nap nagy részében zöld a neve mellett. Valószínűleg lehet el kellene engednem, ha ő nem akarja én nekem sem kellene erőltetni.
2023. jan. 13. 22:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak nem a Facebookon éli az életét. Esetleg nem akarja reklámozni hogy gyereke van, nehogy kitudódjon a szeretős ügye.
2023. jan. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapos babával nyilván van mit csinálnia. Elérhető, az csak annyi, hogy a net/wifi be van kapcsolva.
2023. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze nem is azt mondom,hogy nincs teendője csak annyira bánt,hogy nem tudom mi lehet vele
2023. jan. 13. 22:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

És telefonon kerested már? Mármint felhívni.


Azért józan, normális ember nem bssza ki a gyerekét többszáz vagy többezer embernek, hogy bámulják. A posztolgatás is csak annak van, aki unatkozik, egy frissen szült anya meg sokmindent cisnál, de unatkozni tuti nem unatkozik.

Az, hogy chaten nem reagál, az ja, az fura.

De hívd fel, arra van az a nyomorult telefon. A csörgést meg nehéz ghostingolni.

2023. jan. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem abban épp nincs semmi furcsa, hogy nem mutogatja a gyerekét. Én se tenném ki fb-ra, le is töröltem magam onnan.

Tehát barátnők vagytok, és egy hónapja nem válaszol? Hmm.. Mennyire vagytok jó barátok?

Mi a legjobb barátnőmmel tudósítottunk egymásnak már szülés napján (bár mi inkább rokonnak számítjuk egymást). Ugyan elő szokott fordulni velem is, hogy megcsúszok az üzenetekkel, mert ha már egyiknek írnék, másiknak is kéne, és inkább elő se veszem a telefont, de egy hónap azért nem kevés idő.

Egy kisbaba nagyon le tudja fárasztani az embert, az is igaz. Az első gyerekemnél, mikor egy hós volt, azt hittem, belepusztulok az állandó alváshiányba. Ez teljesen független attól, ki a baba apja. Szerintem is próbáld meg felhívni, vagy mivel nagy eséllyel le van némítva, írj neki egy sms-t, hogy minden rendben van-e.

2023. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!