Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit írjak valakinek, akivel...

Mit írjak valakinek, akivel régen jó barátok voltunk, de már több mint 5 éve nem beszéltünk?

Figyelt kérdés
Anno közös ismerőseink által találkoztunk, és igazából nem is tudom, miért szakadt meg a kapcsolat, mert sosem vesztünk össze vagy ilyesmi, csak mindkettőnknek elég sok változás történt akkoriban az életében, és egyszercsak abbahagytuk a beszélgetést/találkozást. Azt még hozzátenném, hogy gyerekek voltunk, és azóta mindketten rengeteget változtunk szerintem. Úgy érzem emiatt is furcsa lenne csak úgy írni neki mintha mi se történt volna, ugyanakkor meg nem szeretnék pl. megint bemutatkozni, mert azt tudom, hogy emlékszik rám, hogy ki vagyok. Szerintetek ilyenkor hogyan lehetne indítani a beszélgetést? Simán csak írjak valami olyasmit, hogy nagyon rég beszéltünk már és jó lenne újra találkozni stb.?

2023. jan. 14. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
19%

Mi nem érezhetünk helyetted.

Azt írd, amit érzel, ami célod van az újra kapcsolódással.

2023. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én valami olyasmit írnék neki, hogy szia, már nagyon rég nem beszéltünk, de mostanában többször is eszembe jutottál, mi újság veled. Aztán ha válaszol és úgy tűnik, hogy ő is érdeklődő, akkor fel lehet vetni, hogy találkozzatok.
2023. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. jan. 14. 20:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk akkor ö is kereshetett volna ha annyira jó a barátság.
2023. jan. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!