Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Illik visszadni?

Illik visszadni?

Figyelt kérdés
Sosem voltam ilyen helyzetben, de elszámoltam magam, ès a vásárolt összeget nem tudtam kifizetni, ès egy barátom kifizette. Mondtam neki, hogy megadom, amikor találkozunk, mert egy 1000 ről van szó, de annyit mondott:"Egy köszönöm is elèg." Ilyenkor elèg megköszönni, vagy azèrt illik visszaadni?
2023. jan. 15. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én visszaadnám. Később, ha ő jön ilyen helyzetbe de 5000-el kell kisegítened akkor lenne pofád azt mondani, hogy add már vissza.
2023. jan. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki valami ajándékot egy tábla csokit vagy iylesmit, ha már mondta, hogy egy köszönöm elég akkor nem várja vissza a pénzt, de valami kis ajándékkal mondhatod, hogy ezzel köszönöd meg.
2023. jan. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is visszaadnám.
2023. jan. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Én is visszaadnám, és megköszönném a segítséget. Nem szeretek tartozni, és annak érezném, attól függetlenül, hogy ő nem.
2023. jan. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
En is visszaadnám vagy legközelebb meghívnám valamire.
2023. jan. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkotam èn is, hogy tudom, hogy nem kèri vissza, de szeretnèm visszaadni. Az hogy kisegített 1 dolog miatt èrtèkesebb nálam a pènznèl, mert ha baj van számíthatok rá, hogy segít...
2023. jan. 15. 11:36
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen utálom ha nem kerik vissza vagy ha kéretlenül meghívnak én meg lehetek hálás. Nem szeretek tartozni.
2023. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is visszaadnám a pénzt.
2023. jan. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Visszaadnám neki, vagy legalább megvenném neki a kedvenc csokiját, vagy valami hasonlót. Vagy meghívnám egy teára, kávéra, vagy amit szeretne.
2023. jan. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Számomra furcsa, hogy nem akarja visszakapni. Bárkivel megeshet, hogy nincs nála elég pénz, de én természetesen visszavárnám a kölcsönt.

Azt gyanítom, hogy sokkal rosszabb az anyagi helyzeted, mint az övé, azért akar támogatni. Én ilyen esetben kölcsönadóként azt mondanám, hogy ráér a dolog, és többet nem foglalkoznék vele.

Amire azt mondanám, hogy egy köszönöm is elég, az pl egy bkv jegy.

2023. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!