Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen f4szkalapok a...

Miért ilyen f4szkalapok a barátaim? Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Bármilyen nyűgjük-bajuk van, én mindig próbálok a tudásomhoz megfelelő tanácsot adni, illetve végig hallgatom őket, de amikor nekem lenne szükségem rájuk, akkor sosem számíthatok rájuk, mert csak leláttamoznak, vagy nem veszik fel a telefont.

Persze utólag mindig szabadkoznak, de attól még rohadt szarul esik nekem.


2023. jan. 24. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem a barátaid. Ezt kéne belátnod. Mit tennék? Az összes ilyen kapcsolatom leépítettem mára. Valódi barátok vesznek körbe.
2023. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem baratok. Csak haverok
2023. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legalabb megtudtad, hogy rajuk nem szamitasz. En hanyagolnam
2023. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem barátok, csak ismerősök, nagyon maximum haverok, akik visszaélnek a kedvességeddel, kihasználnak téged.
2023. jan. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben kamaszként. Mikor egyszer egy hatalmas kupac fekáliában hagytak magamra, jöttem rá, hogy ezek nem barátok. Onnantól minimalizáltam a kommunikációt és beszüntettem az ingyenes lelkisegély-szolgálatot, sokkal boldogabb lett az életem. Neked is ezt tanácsolom. Mindig a minőség legyen a mennyiség felett.
2023. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam en is ilyen helyzetben mostanaban,tudta,latta nem vagyok jol.Akkor epp egyszer se kerdezte meg hogy vagyok,nem hivott el egy kavera sem.Amikor egyszer masodszor- harmadszor mondtam nem jol vagyok akkor az utolso alkalom utan hivott el...magatol addig nem hivott ebben az idoszakban,szerintem akkor is lehet csak kotelessegerzetbol.Es ez bizonytalansagban tart.
2023. jan. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Ugyhogy az ingyen lelkisegely szolgalat odavissza nem mukodik...legjobb nem tul mely kapcsolatot kialakitani az uj emberekkel az eletunkben,biztos szenvedes forrastol mentjuk meg magunkat.Akinek meg lelkizesre van szuksege menjen pszichologushoz,mert az ilyenek miatt en is azon gondolkodom es valoszinu kerek is egy idopontot.
2023. jan. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!