Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék új barátokat...

Hol tudnék új barátokat találni,embereket megismerni?

Figyelt kérdés
2 gyerekkel egyedül maradtam. Az évek alatt sajnos sok barátom (vagy annak hitt ember) eltűnt az eletemből. Most hogy a gyerekek apukajával különválunk nagyon vágyom a tàrsaságra emberekre.
2023. jan. 28. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Igazából azt mondanám, hogy az interneten. Gondolom nincs sok időd vagy lehetőséged eljárni helyekre, ha egyedül vagy a gyerekekkel. Bár kérdéses, hogy hány évesek, de valószínűleg nem magukra hagyhatóak még nyugodt szívvel. Szóval tényleg azt tudnám mondani, hogy az internet. Azon belül pedig fórumok, egyszerűbb online közösségi játékok, facebook csoportok stb.
2023. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem a te helyzeted extrém nehéz. Nem elég, hogy gyereked van, de ráadásul te maradtál vele, szóval nem tudsz eljárkálni otthonról, ha random gondolsz egyet. Pedig az ismerkedésnek ez az egyik alapfeltétele. Nekem régen (gimi első évei alatt) 1 barátom sem volt. Gimi végére lett 2. Ezután kezdtem eljárogatni velük bulizni, új társaságokat/embereket megismerni, és azóta rengeteg barátom lett, több különböző baráti társasággal. Ehhez viszont tenni kellett, eljárni otthonról (sokat), szocializálódni stb stb. Otthonról sajnos nem lehet barátokat szerezni, max ilyen kamu netes “barátságokat” kötni, de az sose lesz az igazi.
2023. jan. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gyerekek barátainak a szülei például. Nagyon nem tudsz elmenni otthonról, szóval olyan emberekkel kell beérni aki például rokon, család. Ha barátokra vágysz akkor pedig valahol, majd összefutsz párral. Ne aggódj mindennek van oka.
2023. jan. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!