Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom (16/L) nem foglalkozik velem. Annyiszor kezdeményeztem én egy beszélgetést, hogy meguntam.

Rettentően hiányzik és egyfolytában vele álmodok.

Álmaimban ott vagyunk ahol megismertem, és mintha ő beszélne hozzám. Mind ez ismétlődik majdnem

minden éjjel, így mikor felkelek ismét el van rontva a napom mert egyfolytába rá gondolok, hogy mit jelenthet amit mondott stb.

Próbálom elfelejteni/ignorálni de nem megy. Napi szinten szorongok ez miatt. Szerintetek mit tegyek?

16/F



2023. jan. 31. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Találj egy megfelelő barátot. Úgy ismét jól tudod érezni magad, az említett lányon pedig túl tudsz lépni.
2023. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A stressz az álmaidban is megnyilvánul. Félsz, hogy akit szeretnél visszahozni, az az ember már lehet nincs, megváltozott. Keress több barátot, hogy ne egy emberre terheld az összes baráti érzelmedet.

Az első csalódás előbb-utóbb megtörténik, csökkentsd a súlyát.

2023. jan. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tanácsokat!
2023. febr. 1. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek a csalódások is az élet részét képezik. Nekem is a 30 évem alatt szakadtak meg barátságaim egyik napról a másikra, pedig próbáltam tartani a kapcsolatot. De ha csak te hajtod a csónakot és a másik nem, akkor nem fogtok haladni. Sajnálom, hogy ez történt Veled, megértem, hogy hiányzik a barátod. De hidd el, fognak még jönni emberek az életedbe. Gyászold el , és lépj tovább. :)
2023. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
gondolj bele reálisan. én is ilyen helyzeten vagyok túl, személy szerint rá kellett jönnöm, hogy ha valakit szeret az ember, nyilván valahol elvárja vagy szeretné, hogy az is ugyanolyan lelkesedéssel írjon neki stb. ez nem azt jelenti, hogy nem kedvel vagy ilyesmi, szimplán csak neki nem olyan érzései vannak feléd és nem te vagy az, akire ilyen boldogsággal írna rá. legjobb barátok mondjuk szoktak társalogni, valószínűleg olyan közeli barátnak sem tart tehát, de legalábbis te nyilván többet adsz neki, mint ő neked. lehet nehéz elhinni és reménykedsz, hogy lehet valami, meg hogy az álmok jelentenek bármit is, de ezek gondolom azért vannak, mert éjjel-nappal ő jár a fejedben. nyugodj meg, ez az egész jól van így, ahogy van, ha más nem, az idő tényleg segít (egészségtelen mértékben ragaszkodó emberként mondom, tök hálás vagyok most már, hogy egy hasonló szitut végig kellett szenvednem).
2023. febr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!