Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én vagyok a hibás??

Én vagyok a hibás??

Figyelt kérdés

beszéltem lány baráttal egy csoportban (én, haverom és két lány), elég intim dolgokról irogatott és mondom neki poénból na majd megy a daninak (ilyen a viszonyunk), majd felháborodott hogy ne avatkozzak a magánéletébe és nekem semmi közöm a barátjához mert amugy sincsenek együtt??

de nem is tudtam hogy nincsenek együtt, nem is kérdeztem bele??

másnap ráutaltam egy nagyon enyhe utalással az exére hogy próbáljam felviditani de most teljesen kiakadt és letiltott, a másik lány is, pedig nem avatkoztam bele, nem is kérdeztem, nem irtam bántot se, mi a bajuk??

szerinte aljasan utalást tettem az exére (de nem irtam rosszat, miért irnék egy távolibb barátomra rosszat), és ez neki rosszul esett, ezért ezzel én beleavatkoztam a magánéletébe?? nem is kérdezgettem róla, semmi, csak megemlítem és bűnös vagyok??

tényleg én vagyok a hibás, hogy ketten ezért letiltanak??



2023. febr. 1. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen poén elmegy fiúk között, azért lányok néha tiltanak, ilyen az élet. Azt végképp nem értem, miért kell valaki exét szóbahozni.
2023. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valóban elég gáz húzás volt.
2023. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!