Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ebben az esetben mi van kötzünk?

Ebben az esetben mi van kötzünk?

Figyelt kérdés
Van egy lány, jól elbeszélgetünk, szoktunk átjárni egymáshoz filmezni, laptopon játszani egymással, olykor elmegyünk kirándulni. Nem érzem, hogy kapcsolatra alkalmasak lennénk egymásnak, ezzel ő is így van. Egyfajta fiú-lány barátság van köztünk. Egyik nap közel húzódott hozzám a kanapén, majd farkam kezdte simogatni a nadrágon keresztül, majd mondja "Mit szólnál egy kis lazításhoz?", nem válaszoltam, felállította a farkam, elővette a sliccemen kívül volt a farkam, majd kielégített a szájával. 2 nap múlva átmentem, filmet néztünk, majd megint a hasamhoz és a farkamhoz tévedt a keze, elővette és kiverte. Megkérdeztem hogy miért csinálja amikor nem vagyunk párkapcsolatban, erre azt mondta, hogy látta rajtam hogy jól esne már nekem és hogy neki is kell a szervezetének. Ilyenkor mi van köztünk? Barátként még tekinthetek rá? Én 26 vagyok, ő 24.

2023. febr. 4. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes barát, aki ...
2023. febr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

cool story bro

álmodozz csak, ingyen van

2023. febr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ne játszuk itt az álszentet, ha x ideig nincs kapcsolata valakinek, kell a testének a szexualitás. Szerintem fogadjátok el egymást, mint jóbarátot.
2023. febr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Ellentmondásos a sztorid:)
2023. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátság extrákkal.
2023. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Csak álmodtad.
2023. febr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem kicsit sok gombát kaptál be, és a csajt is behaluztad.
2023. febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Dugó pajtiság. Ja, még nem dugtok. Nem is értem, miért nem dugtok...
2023. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Barát. Csak épp végignyalogatta a legintimebb részed. Tedd meg neki te is legközelebb.
2023. febr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Senior Séf ***** válasza:
21%
Húszesztendős legény vackán álmodik a nyomor.
2023. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!