Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jártatok már ugy,hogy egyutt...

Jártatok már ugy,hogy egyutt voltatok egy lánnyal és akkor tok csinos volt meg igényes,de 10 évvel késobb amikor már nem voltatok egyutt, meghízott és elég nagy kupac lett belole. Felszedett vagy 30 kilot minimum. Ra se ismernék most. Hmm?

Figyelt kérdés

Fotot tudok mutatni privatba ha erdekel. v fb linket. De az oldal szabalyzatat nem akarom megszegni azzal,h nyilvanosan feltoltom a profilt.

Kerdes, miert hiznak meg a volt csajok?



2023. febr. 9. 14:48
A kérdező szavazást indított:
Igen, jo nagy XXL-es lett a regi S-es lanybol
Nem, nem jartam igy
A kerdezo jo nagy erzeketlen tusko aki meg ekezeteket se tud rakni
Engem ez nem erdekel, inkabb bontok egy s0rt.
24 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%

Mert nem tudta túltenni rajtad magát. Egyértelmű. A kalóriákba menekült.


Vagy:


Egyszerűen már 10 éve is igénytelen volt, pl. veled volt, de még gyorsabb volt az anyagcseréje.

2023. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Jaja, ilyesmire gondoltam en is. Amikor egyutt voltunk fogyozott pl, kondizott. Azota meg tok depis lett, tobb kapcsolatbol ugralt ide oda. Minden ffi szemét -szerinte. Illetve ahogy idosodunk,lassul az anyagcsere, ez teljesen igaz, nekem is oda kell figyelni, hogy nincs annyi zizi ropi csoki
2023. febr. 9. 14:56
 3/19 anonim ***** válasza:
38%

Csak a ropi maradt neki 10 évig.

Neked meg a zizi.

2023. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Nekem az exem(férfi) lett nagyon kövér. Az ikertesója még mindig helyes pasi. Ő úgy elhízott, mint egy szumós. Majd elvett egy nagyon kövér nőt. Pedig nagyon helyes volt régen
2023. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem jott volna elo ez a kerdes ha nem neztem volna at a FB fiokomat, hogy ki van fent. Meglepo volt,na!
2023. febr. 9. 15:04
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

És ezt miért kéne az itteni embereknek megmutatnod facebookon?

Akkora szenzáció?

2023. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mindenki zold pacsit kapott,de gondolom az XXL esek leszavaztak benneteket, sry :)
2023. febr. 9. 15:49
 8/19 anonim ***** válasza:
Eljutunk valahova hogy az emberek magukkal foglalkoznak, nem egymáson élcelődnek, gondolkodnak, analizálgatják hogy vajon mit miért tesz (szerintük nyilván rosszul)? Miért olyan megerőltető egyeseknek magukkal foglalkozni?
2023. febr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
*valaha oda nem valahova
2023. febr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

Nem minden a külső,csak sajnos a mai felszínes világban ez számít a legjobban!

36/N ,M-es méret 😉

2023. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!