Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire maradnak meg az...

Mennyire maradnak meg az általános iskolás barátok? Tartjátok velük a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2023. febr. 12. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenhol eltérő...


Nekem személy szerint nemmaradt egy sem, ballagás után egy csapásra feloszlott a közösség. Ami nagyon meglepett, mert nyolc éven keresztül példátlan összetartás volt az osztályban. Aztán mindez egy pillanat alatt semmissé vált, ami számomra igencsak furcsa és értelmezhetetlen.

2023. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem maradt meg senki sem. SOkat költöztünk, részben ezért.
2023. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
83%
Nem beszélek már senkivel. Eleve sok osztálytársam nem volt nekem szimpatikus. 2018-ban ballagatam el az általánosból. Azóta egy lezárt fejezetnek tartom.
2023. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyikkel se tartom a kapcsolatot
2023. febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Már nem tartjuk egymással a kapcsolatot.
2023. febr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Senkivel sem. Én amúgy kajak megpróbáltam tartani a kapcsolatot több emberrel is, mert amúgy ugyanabba a középsuliba jártunk, nem csak általánosba stb, de ahogy mondani szokás kettőn áll a vásár. Könyörögni meg nem fogok senkinek sem.


Amúgy ezek a tapasztalatok világítottak rá arra, hogy egyáltalán nem számít, hogy milyen régóta vagytok "barátok". Hacsak nem vagytok szó szerint lelkitársak előbb-utóbb jön valami amire le leszel váltva. Legyen az párkapcsolat, egy menőbb társaság stb. Imádom ezt a szomszéd földje mindig zöldebb felfogást.🤣🤡🤡🤡🤮

2023. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincsen általános válasz, elég sok dologtól függ az egész.


Gimi feléig sikerült 3 lánnyal tartani a kapcsolatot, de egyszer csak közülük ketten már nem írtak vissza többet, és utána már én sem erőltettem a dolgot. A másik lány viszont sokáig a legjobb barátnőm volt; a megye két végébe mentünk továbbtanulni, de 1-2 havonta együtt töltöttünk egy péntek délutánt, vagy egy szombatot és szoros is volt a barátságunk.

Aztán most, egyetem alatt, viszont alig találkozunk, neten nem is beszélünk, és mindig én nyitok. Egyszer már volt egy ilyen időszakunk, azon sikeresen átlendültünk, de nem tudom, most is menni fog-e..

22/L

2023. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kettővel tartom a kapcsolatot. Szerintem ez emberfüggő. Van, akinek még sz oviból is marad meg barátja, van akinek meg még az egyetemről sem sikerül szereznie, csak később.
2023. febr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kettő emberrel tartom a kapcsolatot. A barátságunk ugyanolyan szoros maradt.
2023. febr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Semennyire sem maradnak meg.

(Nekem addig volt kapcsolatom velük, amíg egy településen laktunk, ugyanott, ahol felnőttünk. Ez olyan 7-8 év volt az általános iskola befejezése után.

Az is szerepet játszott a barátság megszűnésében, hogy szerintük nem azt a lányt vettem feleségül, akit ők szerettek volna. 😭

Végleg akkor szűnt meg minden kapcsolat, amikor elköltöztünk.

2023. febr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!