Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Küldenétek neki levelet?

Küldenétek neki levelet?

Figyelt kérdés
Sziasztok.volt egy barátnőm akivel 3 évig barátnők voltunk.Nem tudom miért vetett véget a baráságunknak csak fogott és letiltott a suliban pedig nem is nagyon köszönn illetve úgy tekint rám mint az ellenségére de nem tudom miért pedig előtte tök jól elvoltunk de mégis ez történt.Megakarom tudni az okot amiért így döntött h nem leszünk többe barátok de nem tudom mit tegyek ti küldenétek neki egy levelet?Vagy nem érdekelne titeket?
2023. febr. 13. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg személyesen?
2023. febr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert nem akar velem beszélni
2023. febr. 13. 23:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De akkor levelet sem akar kapni tőled.
2023. febr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet
2023. febr. 13. 23:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Közös ismerőst kell megkérdezni, hátha tudja, hogy mi történt.
2023. febr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálhatod a levelet, de ne várj sokat tőle, ha beszélni se akar veled. Levéllel annyi előnyöd van, hogy nyugodtan el még tudja nézni anélkül hogy feszültség lenne. Max kidobja, nem jutsz előre vele, de ennél rosszabb helyzetben már úgyse nagyon lehetsz (mármint hogy most se beszél veled, max azután se fog) .


Közös ismerős is jó ötlet.

2023. febr. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó ötlet megpróbálni a levelet, amiben higgadtan megkérdezed mi a baj.

Közös ismerős: ha a közös ismerős szerinted megbízható és nem pletyka-keverő/rosszindulatú.

2023. febr. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Annyi idősen még küldtem volna igen, de ma már nem tenném.

Nekem is volt olyan barátnőm, aki után én kapartam, kibékültünk, de már nem volt olyan, aztán pár év múlva megint eltűnt. Közben kiderült, hogy mindenféle hazugságot hamarabb meghallgatott és elhitt, és fel sem merült benne, hogy megkérdezze, igaz-e. Nem érdemes olyan szekér után futni, ami nem vesz fel. Olyan barátnőm is volt, aki pont azt csinálta mint a tiéd, egyszerűen mert más barátnőket talált, akiket velem ellentétben nem zavart, hogy még félig gyerekként pasizik, drogozik, iszik.

2023. febr. 14. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, még képeslapot is.
2023. febr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!