Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak barátságból tette velem...

Csak barátságból tette velem a lány haverom? Vonzódna hozzám, vagy csak jó barátjának tart?

Figyelt kérdés
Buliba voltunk baráti társasággal (harmincas korosztály) és ott volt egy nagyon jó barátnőm is akivel táncolgattunk iszogattunk, majd mondja hogy menjünk ki mert túl sokat ivott, szédül. Ahogy kiértünk átölelte a nyakam magához húzott szorosan, hogy tartsam őt, én pedig átöleltem őt, elég sokáig, közben táncoltunk, többször ujjra átöleltük, simogattuk egymást vagy 2-3 percig. Na de attól tartok hogy ez nem csak sima ölelésnek szánta, mert az arcomat nyakamat is simogatta közben persze viszonoztam én is, egy darabig "elvoltunk" aztán kijöttek a többiek hozzánk. Kicsit később odasúgta hogy mi ha iszunk jobb ha nem vagyunk együtt, mert ki tudja mi lenne a vége. Nem értem őt! Eddig soha nem volt közöttünk semmi, meg is beszéltük többször hogy nagyon jól kijövünk egymással, de csak barátok vagyunk, nem rontjuk el soha. Lehet hogy vonzódna hozzám, vagy csak jó pasinak tart és ennyi kellett neki, egy kis ölelgetés, simogatás? Éppen én voltam kéznél mert bújni akart valakihez? Van ilyen?
2023. febr. 19. 07:07
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Olyan mikor lesz, hogy valaki konkrétan megkérdezi az illetőt személyesen, mit miért csinált, mielőtt itt elkezdődik a lottózás az idegenek között, akik nem ismernek benneteket?

Nem értem, hogyan jutottunk idáig? Egy kedves barátunk viselkedését, akit évek óta ismerünk nem értjük és idegenektől a neten kérdezzük meg, mire gondol, mit miért csinál?

Nagy a baj, komolyan nagy.

2023. febr. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 popcorn25 válasza:
50-50% az esély szerintem kérdezd meg, ha jóban vagytok ezt meg tudjátok éretten beszélni
2023. febr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2

Köszi, igen meg is beszéltük.

2023. febr. 19. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!