Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfe nő baráti kapcsolat...

Férfe nő baráti kapcsolat lassú leépítése lehet ez? Lennt bővebben.

Figyelt kérdés
Nagyon jól kijöttünk egymással, sokat beszélgettünk, több mint két éve jó barátok vagyunk, minden titkunkat megosztottunk egymással. Néhány hete viszont kicsit megváltozott, kevesebbet keres, ha ír, akkor visszafogottabban fogalmaz, néhány szóban. Egy lépést hátralépett, pedig nem sértettem meg. Viszont keres minden nap! Mintha megváltozott volna. Nem értem. Lassan le akarja építeni a barátságunkat? Úgy érzem hogy valami nem a régi. Miért nem mondja meg ha gondja lenne velem? Rákérdeztem, semmi baj nincs azt mondta, csak sok a dolga.
2023. febr. 24. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy van valakije es ezert nem ír annyit!
2023. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs senkije, azt elmondta volna szerintem! Na mindegy, akkor elfogadom a döntését, ha kevesebbet akar beszélni én sem keresem. Csak tudnám a miértjét!
2023. febr. 24. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Megérezte, hogy te többet érzel, mint barátság
2023. febr. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Unalmas a lemez...talán cserélni kellene "ráírok este-válaszol" megszokást.


Persze, mint írják, lehet elfogyott a reménye, hogy több lehet...

2023. febr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Túl sok titkot osztottál meg. Lehet megunt, kiismert. Vagy vald be hogy szereted és legyen több. Próba szerencse.
2023. júl. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!