Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan reagálnátok ha egy...

Hogyan reagálnátok ha egy buliban egy azonos nemű haverotok lesmárolna titeket?

Figyelt kérdés

Fiúk és lányok is válaszolhatnak.



Fiúknak egy fiú

Lányoknak egy lány barátjáról van szó.



Már ivott sok piát és egyszercsak odamegy hozzátok és lesmárol.

Hogyan reagálnátok?

Rontana a barátságon?

Távolság tartóbbak lennétek vele?

Lazán kezelnétek, mert nem jelent sokat egy csók?

Vagy poénnak fognátok fel és még élveznétek is?


Kort és nemet írjatok! 🙂


2023. febr. 26. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen valószínűleg soha nem fog megtörténni, mert gyerekkorom óta ismerem őket, ők már családtagok.

De tegyük fel, hogy mégis megtörténne.


Hogyan reagálnátok?

Először is eldobnám magamtól, haza is jönnék azonnal.

Rontana a barátságon?

Igen. Megtörtént egyszer sajnos egy buliban, és ráadásul az egyik régi barátom párja tette, 3 gyerekük van. Kimentem egy picit levegőzni, mert nem éreztem jól magam, ő kijott utánam és mindenféle előjel nélkül hirtelen megcsókolt. Nem látta senki, de én ott be is fejeztem bulit, eljöttem tőlük. Ez nagyon rég történt, de valószínűleg a barátom sejtett valamit, hogy tetszem/tetszettem akkoriban a párjának, mert mindig olyan közvetlen és kedves volt hozzám.

Azóta ritkán találkozunk a baráttal, de számomra fontos, mert gyerekkori barát. Ha összefutunk néha akkor a csajhoz kb. hozzá sem szólok, max ha nagyon muszáj, levegőnek nézem.

2023. febr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szájon vágnám és hánynék. Szólnék a barátomnak, hogy a nőjét vigye pszichológushoz, mert nem normális.
2023. febr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ellökném, de szerintem nem tudna csak úgy megcsókolni. Alapból ha közel jön, elhúzom a fejem.

24L

2023. febr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sebészet! -Neki!
2023. febr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kiütném pár fogát ijedtemben.

Laci 40

2023. febr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nem örülnék neki.


Az, hogy részegen csinálná, az más mint ha józanul. Nem tudom most így hirtelen eldönteni, hogy a részegség az súlyosbító tényező vagy nem. A részegek állítólag őszintébbek, lehet józanul meg se tenné. De ugyanakkor az ember csinál olyan dolgokat ittasan, amiket nem is gondol komolyan. Másnap megbeszélném vele, hogy mit csinált.


25/L

2023. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!