Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék Budapesten ismerked...

Hol tudnék Budapesten ismerkedni (nem társkeresés)?

Figyelt kérdés

27/N vagyok.

Szingli vagyok, s úgy alakult, hogy a barátaim jelentős része lekopott, illetve már nem élvezem a társaságukat. A hármonegyede állandóan panaszkodik, illetve árad belőlük a negatívum, és nekem erre nincs szükségem. Új barátokat szeretnék szerezni.

2 legjobb barátnőm van, de nem mindig érnek rá érthetően.


Már x-edik hétvégét töltöm egyedül, és változtatni szeretnék. Holnap el akarok menni valahova, ismerkedési szándékkal (mint írtam, nem társkeresés), de nem találok semmi ilyen programot Budapesten. Ha más nem, akkor egyedül mennék valahova; ebben kérném a tanácsotokat.


Rengeteg helyen jártam már. Rákoscsabáról mennék be, mert itt lakom. Gondolkodtam a mozin (de nem nagyon vagyok filmezős), illetve a színház ma alapján reggel nézni valami színházjegyet aznapra; gondolkodtam múzeumon is, de valahogy ezek most nem kötnek le...

viszont nem akarok egy újabb hétvégét a négy fal között tölteni. Akinek esetleg van ötlete, hova lehetne menni, ismerkedni, vagy ha más nem egyedül, azt örömmel fogadom. :)


2023. márc. 3. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Írtam privátot.
2023. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Nehogy egy szót is leirj magadról, hogy esetleg az embernek kedve legyen eldönteni, akar-e irni vagy nem. Ennyi alapján csak annyit döntöttem el, hogy nem.
2023. márc. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30%
Kiderült, hogy egy bunkó nulla IQ-s árufeltöltő a csaj.
2023. márc. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!