Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet azért fogadják el...

Lehet azért fogadják el jobban a nők, a homoszexualitást, mert nekik nincs az a félelmük, hogy kevésbé látszódnak férfiasnak?

Figyelt kérdés

Mármint egy férfiban ott lehet, hogy "most mit fog a többi férfi barátom gondolni rólam, ha megtudják, hogy van meleg barátom"


Persze nem minden férfi van így, de sokan nagyon rettegnek mások negatív véleményétől



2023. márc. 13. 22:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
A férfiak zöme macsónak és menőnek akarja mutatni magát mert ez lett nemzedékek óta belenevelve a pasikba hogy húú, keménynek kell lenni meg semmi érzelgősködés stb. Pedig kimutatni az érzelmeket, azt hogy emberből vannak ők is, az az igazi bátorság és erő ,nem a megjátszás. Mások véleményétől, megítélésétől amúgy meg mindkét nem tart, vagy legalábbis fontos számára valamilyen szinten, az más tészta.
2023. márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%

A nők általában simulékonyabbak. (Nő vagyok, nem kell a hiszti.)

Ha megnézed, a legtöbb érzelmi alapon működő mozgalom/csoport/életmód legtöbb résztvevője nő. Gondolok itt ilyenekre, mint pl. a vegetáriánusok (itt a nem vallási indíttatásúra gondolok).

A nők sokkal inkább igénylik azt, hogy egy csoport támogassa őket. Hogy legyen egy kis közösségük. Ezért hajlamosabbak inkább azt mondani, hogy mindenkit szeretnek, mert ezzel tudnak nagyobb csoportot maguk köré szervezni.


A nőket ezért könnyebb meggyőzni, hogy simuljanak be, értsenek egyet, kerüljék a konfliktust. Hajlamosabbak arra, hogy még ha nem is tetszik nekik valami, vagy klnyelmetlenül érzik magukat, inkább nem mondják, csak hogy a csoportban legyen helyük.

2023. márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Valószínűleg ez is egy faktor a sok közül. A nők átlagosan empatikusabbak is, ami miatt elfogadóbbak, mint a férfiak.


Az én személyes tapasztalataim alapján tök gyakoriak és jól működnek a meleg férfi-heteró nő barátságok. Sok nő szereti, hogy ezeknél a barátságoknál nincs annyi rivalizálás, illetve, hogy úgy tudnak barátságot kötni egy férfival, hogy az biztos nem akar tőlük semmit szexuális értelemben.

2023. márc. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én utólag egy nő barátomnak mondtam el igaz részegen hogy azért egyszer lehet le szopnék egy farkat…hogy azt is tudjam milyen érzés, pedig tudtommal ne vagyok meleg, ő szakadt a röhögéstől pedig teljesen komolyan mondtam :d


Viszont haveroknak meg apámnak ezt meg viccből sem mondanám el.

De például engem a leszbikus lányok is fel izgatnak ezt csak úgy leírom

2023. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%
Hat mert normal esetbe a ferfiak kemenyek, hatarozottak, tesztoszeronbombak, "ferfiasak". Kb minden csajt megneznek es nincs nap h ne legyen tema. 😀 Ez nehezen osszeegyeztetheto a homi lettel, "noies viselkedessel"
2023. márc. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Én meleg férfi vagyok. A véleményem kizáróan az alapján van amit tapasztaltam mint egy meleg férfi, szóval ez csak az én gondolatom és nem kell, hogy így legyen. Nekem az a véleményem, hogy a nők többségének azért nincs baja a melegekkel mert konfliktus kerülök, ha bajuk is van velünk, akkor ezt nem mondják el a szemünkbe inkább a hátunk mögött beszélnek ki. A férfiak ennek ellenére sokkal őszintébbek és a szemedbe megmondják a véleményüket. Ezt onnan veszem mert több olyan nőt ismerek, akik a elfogadónak tette magát, aztán hallom vissza, hogy a hátam mögött megy a nagy buz!zas a részükrő + vannak lány tesóim is akik nem tudják, hogy meleg vagyok, de van sok meleg haverjuk akikkel járnak bulizni és ők sajnos ugyanúgy homofóbok, csak a srácok háta mögött. Nem tudom lehet csak én vagyok rossz környezetben. Azok a nők akik tényleg elfogadóak azok pedig az empátia miatt lehet és a sok nőben benne van a bi hajlam is, szóval lehet emiatt sem akkora baj nekik.
2023. márc. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Nem áll fenn az a veszély, hogy megdugják őket. De attól még ugyanúgy mehet a pletyka, hogy ezek biztos használgatják egymást, ezért vannak jóban.

Vagy ha felnőtt nők érzik jól magukat egymással, folyton együtt mennek mindenhova kettesben, akkor ők leszbikusok. Felnőttként úgy működik ha sokat lógsz együtt valakivel kettesben, az nem a barátod, az a dugópajtid.


Itt van pl. Lilg és ez a Norbow vagy kicsoda, biztosan róluk is azt feltételezik jó sokan, hogy dugnak, hiába vékony hangú és nőies viselkedésű a srác.

2023. márc. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

De, én olvastam régen ilyen cikket, amiben erről beszéltek. Hogy a férfiaknál a férfiasság összefüggésben van azzal, kit dugnak. Meg hogy mit hordanak. Nők hordhatnak nadrágot, férfiak szoknyát nem.


A férfiasságnak sok felesleges és érthetetlen szabálya van.

2023. márc. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a nők gyakran csak mondják, hogy elfogadják, de valójában nem. Engem is volt, aki a hátam mögött kibeszélt. Vagy megkérdezte, hogy nálunk ki a lány...milyen kérdés már ez, hogy nálunk ki a lány, két srácról van szó jesus. Max ilyet lehet kérdezni, hogy ki a top, ki a bottom vagy vers. XD na meg volt aki úgy tett, mintha elfogadná, de sajnálta, hogy nem kezdek ki vele. Van aki meg szimplán nem fogadja el. Szerintem nagyon kevés nő van, aki tényleg elfogadja a melegeket. Sokan csaj azért, mert így a pasi biztos nem mászik majd rá...bocsi, nekem ez a tapasztalatom.
2023. márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meleg férfiak miért nem lehetnek férfiasak?? Ez megint egy heteró tévhit. Sőt...szerintem sokkal több meleg férfi jár edzőterembe.
2023. márc. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!