Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Manipulatív,depressziós vagy...

Manipulatív,depressziós vagy a baràtsàg irànt nem teljesen érdekelt személyre vall?

Figyelt kérdés
Sokszor lehangolt,faradsagra hivatkozik,azt àllitja kevesen hivjak.Ha hivjak akkor hárit.Velem igy csinalja es az a gyanum masokkal is azert maradnak el tole.Egy kozos ismerosnonkkel is ilyen volt egy kicsit talalkozgattak volt is nala parszor utana a masik lany mikor hivta lemondta megbeszelt vele egy masik idopontot de azt is lemondta.Mondta az ismerosnom azota nem hivta meg o sem.En kicsit regebb ota talakozgatok vele mint o.Nem ertem ezt a viselkedesmodot.Es amikor munkara,faradsagra hivatkozik azert nem csak azt csinalja talalkozik masokkal is.
2023. márc. 24. 13:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Amugy meg sokat irkal es ez ellentmondasos
2023. márc. 24. 14:11
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet megmondani, főleg ennyiből, de önsajnáltatás érződik. Ha állandóan lemondogat dolgokat és így viselkedik, akkor nem kell erőltetni, mindegy mi a baja.


Azzal te úgyse tudsz kezdeni semmit, sőt, csak rosszabb lesz, mert azt hiszed hatáso van rá. Ez nem így működik, nincs.


Addig kell továbblépni míg nem alakul ki komolyabb kapocs. Kaptál elég jelet hogy hagyni kéne.

2023. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ajajj..jelet azt kaptam csak en voltam a gyenge,hulye,hogy nem ugy erzelmeztem oket ahogy voltak.Sajnos alakult ki kapocs es ezzel megkell kuzdenem.Nagyon faj a dolog.De jobb most mint meg kesobb.Nagyon zavaros es rossz erzesek vannak bennem.
2023. márc. 25. 05:56
 4/4 A kérdező kommentje:
A masik amit nem ertek iras szintjen sokat kommunikal szinte mindenrol irt.A talalkozokkal csinalta ezt a huzogatast.Meg allitolag en voltam az egyetlen aki figyelembe vette,legtobbet jelentkezett,erdeklodott utana.De lehet ezt is csak ugy mondta.Ha igy lett volna nem kockazta volna igy el a baratsagot.
2023. márc. 25. 06:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!