Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha általában sok idő míg...

Ha általában sok idő míg válaszol akkor jól sejtem, hogy inkább nem akar beszélgetni mint hogy sok lenne a dolga?

Figyelt kérdés
Van egy szaktársam akivel haverkodnék, de amikor írok általában sok idő amíg válaszol. Legutóbb reggel írtam neki és még este se nézte meg így úgy voltam vele hogy akkor nem erőltetem inkább visszavontam az üzenetet hogy ne kelljen magát ráeröltetni a válaszra ha nincs kedve beszélgetni, erre meg megkérdezte hogy mit vontam vissza? Nem értem ha egész nap nem nézte meg akkor utána már miért kíváncsi rá? Jól érzem hogy inkább hagynom kéne?
2023. márc. 24. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Valószínűleg nem az a folyton messengerező fajta, vagy elfoglalt. Van az a fajta elmélyült elfoglaltság, amikor nagyon nem bír érdekelni, hogy írt-e valaki.

Én akkor szoktam ilyet csinálni, amikor besokallok, vagy fontosabb dolgom van, így csak este lesem meg az üzeneteket.

2023. márc. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nincs egész nap a kezéhez ragadva a telefonja, nem tudom, mi olyan hihetetlen ezen.
2023. márc. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
23 évesként, rendszeresen telefonhasználóként mondom, hogy ez a baj az okostelefonnal. Mivel (majdnem) mindig nálunk van, sok ember azt hiszi, hogy akkor a másik fél biztos folyamatosan elérhető. Nekem is van egy barátnőm, aki szintén nem nézi rendszeresen a telefonját. Azért naponta legalább egyszer válaszol, de néha ír valamit délután, én kb. 30 percen belül visszaírok, aztán legközelebb csak másnap délután válaszol. Néha meg folyamatosan elérhető, és naponta több üzenetet is váltunk. Ennek ellenére már négy éve barátok vagyunk, rendszeresen találkozunk, és sosem éreztem azt, hogy ő nem akar velem beszélgetni. De ha neked olyan barát kell, aki 0-24 a rendelkezésedre áll, akkor inkább hagyd.
2023. márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!