Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit akar ezzel elérni? Miért...

Mit akar ezzel elérni? Miért írt vissza ha így viselkedik?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel együtt dolgozom. Múlt héten vasárnap ráírtam mivel utolsó időben nem találkoztunk sokat így gondoltam beszélgetünk kicsit. Vissza írt, írtunk egymásnak pár üzenetet majd amikor kérdeztem tőle valamit ő meg nézte az üzenetet, de nem írt vissza csak ma. 1 hét után. Válaszolt a kérdéseimre úgy mintha ma tettem volna fel őket, holott már 1 hetesek voltak, akkor erre egy rövid nem érdeklődő választ írtam neki. És ő újra írt, de nem kérdést hanem ehez a témához kapcsolódóan valami megjegyzést. Miért próbálja fent tartani a beszélgetést úgy, hogy nem kérdez kérdést és arra vár, hogy én tegyek fel kérdéseket és viselkedjek úgy mintha semmi nem történt volna. Holnap talán találkozok vele melóban, de már nincs kedvem ezeket a hülye játékokat játszani vele.

2023. márc. 26. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos azt hiszi, kapcsolatot akarsz tőle, ő pedig nem, csak udvariasságból válaszolgat.
2023. márc. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!