Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez bunkóságnak számít?

Ez bunkóságnak számít?

Figyelt kérdés

Gimis vagyok, a suli büfében néha-néha szoktam venni egy Xixot, (a tutti fruitys ízű a kedvencem) és az egyik barátnőm rendszeresen kér belőle, azaz ihat-e belőle egy kortyot, mert szomjas.

Én megengedem neki mindig, mert egyik nap cserébe ő vett nekem egy ugyanolyan Xixot, amiért sokszor adtam neki az enyémből.

Egy másik lány osztálytársam is mindig olyat vesz, és ő is néha kér tőlem egy pár kortyot, de ha tőle kér a barátnőm, (aki vett nekem Xixot cserébe) akkor rögtön elfut előle, hogy még csak véletlenül se ihasson belőle.

Már gondolkodtam rajta, hogy akkor én sem fogok adni annak, aki nekem sem ad, viszont én ezt parasztságnak tartom, hogy direkt elfut előle, hogy ne igyon az övéből.

Szerintetek ez bunkóság?


2023. ápr. 2. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem az lenne a legjobb ha mindenki a maga italát inná. :D

De ha valaki kér mástól, ahogy a kérdésben is van, de másnak meg nem ad, az nem túl szép dolog.

2023. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, és a múltkor megkérdeztem attól a barátnőmtől, akit elsőnek említettem, hogy miért nem vesz akkor magának, és azt mondta hogy azért mert neki nem kell egy egésszel, csak egy-egy korty máséból. 😂
2023. ápr. 2. 19:27
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Hát akkor vigye haza a maradékot. :D Vagy hozzon otthonról italt. A suli büfék általában úgyis méreg drágák.
2023. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem pont a folyamatos tarhálás a bunkóság, akkor is ha csak egy kortyról van szó.
2023. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
A masik italabol inni vagy kerni bunko dolog. Undorito,h ilyen primitiv szulei vannak,h ezt se tanitottak meg neki….
2023. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
95%
Szerintem mindenki igyon a sajat innivalojabol de azt tamogatom ha valaki nem hozott bufepenzt vagy innit akkor adhadtok neki
2023. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Miért lenne bunkóság, hogy nem adsz annak, akinek nem akarsz és nem is kötelező adni? Az a bunkóság, ha valaki rendszeresen tarhál mint egy cigány.


Ettől függetlenül elfogadom azt is, hogy valaki nem iszik annyit, hogy ezért megvegyen egy egészet, és ha a másikat nem zavarja, akkor közösködjenek nyugodtan. Csak ettől még ne várják el a másiktól, hogy ő is közösködjön csak azért mert ők ezt szokták meg.

2023. ápr. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjad azt hogy fertőző betegséged van, vagy ne vegyél inni.
2023. ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igazatok van, akkor inkább már megveszem a hozzánk közeli kisboltban, (pont a mi lakástömbünkkel szemben van egy édességbolt, BonBon a neve) ott ráadásul csak 180 Ft talán a Xixo amit nagyon szeretek, a büfében meg 220.

Tehát a suli büfé tényleg drága - egy rántotthúsos szendvics 580 ft.

2023. ápr. 4. 17:54
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak hát azért veszem meg általában a büfében, mert nem mindig a főúton szállok le a buszról, és már nincs időm elgyalogolni még a kisboltba.
2023. ápr. 4. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!