Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak szerintem nem volt vicces?

Csak szerintem nem volt vicces?

Figyelt kérdés
Az egyik jó barátnőm felhívott engem sírós hangon hogy most verték meg hárman. Tiszta vér az orra és hogy egyedül van. Én nagyon megijedtem mondtam neki hogy üljön kocsiba és jöjjön le hozzánk. Akkor is mondta telefonba hogy nagyon fáj ahogy megverték tovább folytatta a sírást. A szívem nagyon dobogott megijedtem nagyon hogy mi történhetett vele. Aztán hírtelen normálisan beszélt hogy na amúgy nem történt semmi mikor találkozunk.... csak viccnek szánta ezt a hívást. Én kinyomtam a telefont neki és azután írt hogy na mikor talcsizunk. Én ezt egyáltalán nem tartom viccesnek. Ez nagyon gáz volt...
2023. ápr. 6. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Utálom az ilyen humorérzékkel rendelkező embereket. Szerintük ez bitang vicces, közben pedig…
2023. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem vicces szerintem se az ilyen, soha nem is tartottam annak.
2023. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Na mi a helyzet, a munkahelyi abszurd kérdéseket már meguntad? :D
2023. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Megverik vér folyik es üljön kocsiba menjen hozzád? Wtf?

Meg is érdemelted ezt a viccet

2023. ápr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

"Én nagyon megijedtem mondtam neki hogy üljön kocsiba és jöjjön le hozzánk."


Bocsi, de vicc ide vagy oda, te tényleg ennyire debil vagy? Az eszedbe nem jut, hogy momentán mentőt kéne neki ilyenkor hívni és kórházba vitetni? Szerinted hogy tud valaki vezetni, ha félholtra van verve és erősen vérzik?

2023. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor jó; nem csak én akadtam fent az "üljön kocsiba" részen, még úgy is, hogy viccről van szó. Ilyen szituban alap, hogy a mentőket, majd rendőröket kell értesíteni, azt viszont nagyon nem értem, hogy miért vártad volna el, hogy ilyen állapotban (egyedül) kocsiba üljön és ő maga elvezessen hozzád? Mentálisan, és fizikálisan nem lett volna arra alkalmas.
2023. ápr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg ilyen esetben a pasi rohan a nőhöz bakker. Idiota.
2023. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Jól látod: ez nagyon nem vicces. Jól reagáltás rá, mert emberileg érzékeltetted vele, hogy aggódsz miatta.

Beszéljétek meg, hogy ilyennel soha ne játsszon, mert megtévesszti a közösséget.

2023. ápr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk ilyen debil ember nem lenne a barátom.


VOLT barátnőmnek az volt a beégése, hogy őt tapizták, jaj, erőszakoskodtak vele, stb.stb., menjek, mert nem hagyják békén.

Aztán, mikor odaértem: jaj, csak viccelt.


Nem tudom, annyira nem vicces, főleg, hogy vele ellentétben engem tényleg bántalmaztak.

2023. ápr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!