Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám őszinteségre...

Hogyan tudnám őszinteségre vonni a meleg barátomat?

Figyelt kérdés

Annyiból komplex a szituáció, hogy ez a srác (25) és én (26) egy ponton randiztunk, volt szex is, de aztán nem úgy alakultak a dolgok, nem lett az egészből kapcsolat, de a közös témák, érdeklődés miatt tartottuk továbbra is a kapcsolatot, persze ritkábban írtunk egymásnak.


Én bírom a srácot, ugyanakkor azt vettem észre az utóbbi időben, mintha indirekten próbálna lekoptatni. Én egyébként nem hoztam fel semmi olyan témát, ami szexszel kapcsolatos, vagy pasizásaal, vagy akármi. Sőt,inkább próbáltam mindig a kedvében járni. Ő mindig válaszolt, meg találkozott is velem kétszer is barátként, ami tök jó hangulatban telt.


Őszinte leszek, nem közömbös számomra, de elfogadtam, hogy ő párkapcsolatot nem szeretne velem. Érdekes módon, amikor "baráti szakaszban" voltunk, tudatomra is hozta, hogy mit lát bennem "red flag"-nek.


Én az egészet teljesen máshogy interpretáltam, úgy éreztem hogy barátilag próbál nekem segíteni, hogy miben fejlődjek. Most megint felvetettem neki a talit, amire 5 napot vártam, hogy válaszoljon. Annyira zavart ez, hogy egy másik appon is írtam neki, mire egy napon belül válaszolt. (Amúgy tisztában volt vele, hogy a legnagyobb félelmem a ghostingolás.)


Persze ő lehet nem tudatosan tette ezt, lehet randizik egy másik sráccal-amúgy én is randizok jelenleg- de az hogy 5 napig nem ír, hogy még sem tud most valszeg találkozni, ez azért elég fura.


Lehet persze, ő kicsit sem gondolja ezt túl. Lehet lezárta magában az egészet, és úgy érzi ha velem találkozna, megint előjönnének a kellemes érzései velem kapcsolatban. Lehet mással randizik, és nem tudja hogy én erre hogyan reagálnék, hisz tudja hogy nincs senkim, és fél hogy nekem rosszzl esne. Lehet szimplán nem is érdekli mi van velem.


Nem tudom.


De valahogy ez a gondolat nem hagy nyugodni. Én szeretek mindent túl gondolni, olyan dolgokat belelátni a szitukba, amik nincsenek is benne. Amúgy nem követett ki sehol, és hetente megnézi egyszer a sztorijaimat is.


A probléma még annyi, hogy ez a srác nem annyira őszinte velem, mint én ővele. Egyszer próbáltam volna telefonon beszélgetni-két hónapja-de mibdta, hogy nincs kedve most ehhez, hagyjuk. Ezért én is tartok az őszinte, komoly beszélgetésektől, mert félek hogy én leszek a hibás, hogy én minden túl gondolok, miközben lehet ő is így van vele, csak fél ezt közölni.


Ki mit gondol erről?



2023. ápr. 7. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Szeretsz mindent túlgondolni, azt látjuk, csak nem vezet sehova. Ez a srác nem akar tőled semmit, kifejezetten zaklatod. Hagyd békén. Ebből nem lesz kapcsolat. Baráti sem.
2023. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem hagyd! Nem akar tőled semmit! Keress mast es vedd eszre,hogy nem kell olyan szeker utan futni ami nem vesz fel!
2023. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Akkor meg miert szokott neha o is kerdezoskodni? Vagy leirni, hogy telt a napja? Unalmaban teszi ezt?


Egyebkent en ugy vagyok vele, hogy annyiban en is hibas vagyok, hogy nem hagytam ot beken legalabb egy par honapig. Most probaljatok ramnharitaniba felelosseget, de azert o is elvezte a velem valo beszelgetest. Meg azert csak szanalombol nem talalkozol valakivel.


Szerintetek ha nem irkalnank par hetig vagy honapig, lehet o is mashogy tekintene a baratsagunkra? Vagy igazabol csak udvarias volt eddg is?

2023. ápr. 7. 13:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem is lehet már megszámolni,hányadik kérdésed erről a srácról.

Pedig olyan világos a helyzet,mint a nap.

Semmi dolgotok egymással,bárhogy is azt gondolod.De nála is furcsa,hogy kérdez időnként ezt-azt.

Tudod,el kell viselni,még ha nehéz is,hogy nem lesztek kapcsolatban.Sokan vannak így,átéltek hasonló sztorikat,én is. De magamnak ártottam volna,ha tovább gondolkodom,firtatom az egészet.

Nehéz megtenni,de nem kell tovább kommunikálni.Más módszer nincs.Legyél erős és zárd rövidre,mielőtt idegileg megviselne.És főleg azért,mert lehet,hogy aki hozzád való lenne, nem veszed észre a nagy sóvárgásban...olyan miatt,aki nem érdemli ezt meg.

2023. ápr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én értem ezt, csak alapból én egy olyan valaki vagyok, aki nagyon tud valakihez kötődni. Nem a szex hiányzik, hanem maga a kötődés, meghogy nála éreztem először, hogy vele őszintén tudok kommunikálni.


De tudom, én is lehet sok voltam egy idő után. Túlságosan ragaszkodtam a barátság lehetőségéhez, míg ő ezt lazábban fogta fel. És valahogy ez a bizonytalanság nem hagy nyugodni. Lehet ha nem írnánk egymásnak hónapokig, mindketten máshogy állnánk az egészhez. Lehet elfelejtenénk egymást, lehet ő jelentkezne magától. Ő nem követett ki, nem hiszem hogy haragudna rám.

2023. ápr. 7. 14:22
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Az hogy te "nagyon" kötődsz, a másik zaklatásnak , fojtogató rátelepedésnek élheti meg. Na vajon miért is menekül?
2023. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sok mindent mar en is maskepp kezelnek. Pl hagynam h az ido eldontse, hogy akar-e velem beszelgetni vagy sem. Meglepo modon van akivel ezt nagyon jol tudtuk kezelni, es tudunk egymas hogylete felol erdeklodni.


Biztos van ennek az egesznek egy olyan olvasata, hogy en meg tobbet akartam volna, a srac meg csak udvariassagbol reagalt, vagy szimplan nem volt mas a képben, es tetszett neki, hogy gondolok ra.


Ez a resze kicsit zavar, de nem akarok megalazkodni. Plane, hogy en ereztem azt, hogy a vege fele az illeto mintha ellokne magatol.

2023. ápr. 7. 15:11
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy beletörődsz, hogy az érzelmeitek nem kölcsönösek, nem megalázkodás.
2023. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Szóval az hogyha nem válaszol te ráírsz másik appon az zaklatás.

Csak egyféleképpen tudhatod meg hogy ghostingol-e, ha nem írsz neki. Egyáltalán.

Ha le akart koptatni akkor ő sem fog írni.

Ha meg nem akar lekoptatni csak lazábban kezeli a kapcsolatotokat (ami jelenleg még haverság se) akkor majd írni fog.

2023. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedden írt, hogy most elfoglalt, valszeg nem fog ráérni. Egyébként nem feltétlen kamuzott. Valóban vidéken van.


A sztorijaimat nézegeti, amit egyébként korábban nem tett. Most gondolom jóval több ideje van.

2023. ápr. 9. 22:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!